Fan rzuca pas balastowy Cody’ego Rhodesa, Rhodes drażni krągłość obcasów?

Cody Rhodes połączył siły z PAC i Lucha Brothers przeciwko Malakai Black, Andrade El Idolo i FTR w turnieju głównym AEW dziś wieczorem dynamit.

W pewnym momencie Rhodes rzucił pasem balastowym w publiczność z Chicago, ale w końcu wrócił na ring kilka sekund później. Rebelia wywołała ogromny huk wśród publiczności, co widać na poniższym filmie.

Andrade podniósł pasek i wrzucił go pod pierścień, aby ponownie skupić mecz. W pewnym momencie pas wrócił do Cody’ego Rhodesa i założył go wokół talii. Wyrzucił go ponownie później, chociaż nie było jasne, dokąd trafił. Tym razem już nie.

Andrade w końcu dostał pinezkę na PAC, aby wygrać dla swojego zespołu i wkrótce potem zakończył show.

Gdy powietrze ustanie, Rodos Żartował o przejściu przez tunel w pięcie (po lewej stronie), gdy szedł do tyłu.

Na uwagę zasługuje prezes AEW Tony Kahn Podobieństwa dokonane na początku tego miesiąca Między Cody Rhodesem i Johnem Ceną jako polaryzujące postacie. Fani będą pamiętać, kiedy Cena rzucił swoją koszulkę w tłum na ECW jedna noc 2006, tylko po to, by go w kółko wracać.

„Minęło dużo czasu, odkąd była to przeciwieństwo zamierzonej reakcji. Znam tę reakcję od dawna i myślę, że jest bardzo polaryzująca” – powiedział Khan. „Nie w każdym aspekcie. Myślę, że to mieszanka publiczności i jest bardzo podobna do Johna, jeśli chodzi o to, jak słyszysz o rozstaniu, i jest wiele kobiet i dzieci, które są wielkimi fanami, a niektórzy faceci buczą, ale ludzie nadal naprawdę kup Cody’ego. A w odpowiednich momentach kibicuj mu”. Widzieliśmy to, kiedy uratował PAC przed Malakai i Andrade.

„Był wielki hymn dla Cody’ego i w tym duchu ludzie byli naprawdę podekscytowani jego widokiem, a prawda jest taka, że ​​naprawdę myślę, że ludzie naprawdę lubią Cody’ego. Kiedy John Cena był pełnoetatowym zapaśnikiem, był jednym z wszystkich -czasem wielkie gwiazdy wrestlingu i ludzie też kochali go oglądać. Oczywiście ta reakcja z biegiem czasu stała się ogólnie pozytywna, ale jasne jest, że ludzie dorastali, by coraz bardziej przejmować się Johnem Ceną. Myślę więc, że ludzie są bardzo emocjonalnie zainwestowane w Cody’ego w taki czy inny sposób, co jest bardzo dobrą rzeczą”.

READ  Nike pozdrawia Virgila Abloha

Licznik

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top