Pojawia się plotka „Fantastic 4” Adam DriverNetflix

Po ujawnieniu wiadomości o tym, że Harrison Ford został obsadzony w roli generała Thunderbolta Rossa w „Captain America: New World Order” i „Thunderbolts”, Jeff Sneider odkrył kolejną plotkę na temat Marvela.

mówić dalej Podcast Hot MikeJeff Snyder z The Ankler mówi, że słyszał, jak Adam Driver spotkał się tego lata z Marvel Studios na temat roli Reeda Richardsa w filmie „Fantastyczna Czwórka”.

Schneider stwierdził, że słyszał również wcześniej Driver Rumors o roli Dr. Dooma. Jak szybko zauważyć, ten raport nie pochodził z regularnego źródła dla niego, więc uznano to za bardziej plotkę niż raport odlewniczy Forda zweryfikowany kilka tygodni temu.

Reżyser WandaVision Matt Shukman został zatrudniony do wyreżyserowania niedawno przełożonego filmu na luty 2025. Ulubiony fan John Krasinski zagrał wersję Reeda Richardsa w programie filmowym w tegorocznym „Doctor Strange in the Multiverse of Madness”.

Inne nazwiska, takie jak Ben Badgley z Netflix („Ty”) i Tom Ellis („Lucyfer”), weszły do ​​spekulacji w ostatnich tygodniach.


READ  Brazylijska piosenkarka i laureatka Latin Grammy Award Marilia Mendonca ginie w katastrofie lotniczej

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top