Zarejestruj się już dziś na nasze Law Breakfast Space Café ze Stephenem Freelandem

W nadchodzącym Space Café „Law Breakfast with Steven Freeland” prowadzący: Stephen Freelandemerytowany profesor prawa międzynarodowego na Western Sydney University w Sydney oraz profesor nadzwyczajny na Bond University w Australii i współprowadzący Torsten KringingA obserwacja kosmiczna. Światowy Wydawca, witam Olga Wołyńska A Lucien Rabe W cudownej kawiarni? Jeśli jesteś dziewczyną To właśnie w Tuluzie Adam Smith zaczął pisać Bogactwo narodów.

O chlebie, rogalikach, kawie i innych słodyczach omówimy wiele kwestii prawnych wynikających z codziennej działalności przestrzeni, m.in.:

Olga i Lucien, oboje czołowi eksperci w dziedzinie prawa kosmicznego, zaoferują „jednym słowem”, aby opisać cuda prawa kosmicznego/kosmicznego – tradycji dla wszystkich gości na Śniadaniach Prawa w Kawiarni Kosmicznej, i pomogą wyjaśnić złożone, a czasem sprzeczne interesy. w działalności kosmicznej i przemyśle.

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się ta dyskusja i dołączysz do nas 24 listopada o 9:30 CET, 19:30 EST. Jest wiele spraw do omówienia. Przynieś swoje ulubione śniadanie i wszelkie pytania, które możesz chcieć, abyśmy przeanalizowali.

Mamy nadzieję, że dołączysz do nas na śniadanie! Zobaczymy się później!

to jest Space Café „Prawne śniadanie ze Stephenem Freelandem” Będzie prowadzony w języku angielskim.

Poprzednie odcinki można znaleźć tutaj: Space Café „Prawo śniadania ze Stephenem Freelandem” – archiwum

SpaceWatch.Globalny to europejski magazyn i portal cyfrowy dla osób zainteresowanych przestrzenią kosmiczną i długofalowym wpływem sektora kosmicznego.

Zarezerwuj swoje miejsce już dziś.

Żeby się zarejestrować proszę kliknij tutaj

READ  Naukowcy ostrzegają, że topnienie lodowców z powodu globalnego ocieplenia powoduje niewielkie zniekształcenie skorupy ziemskiej

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top