Denver Broncos vs Baltimore Ravens 10/3/21 Typy, kursy, typy na NFL » Sports Chat Venue

Baltimore Ravens i Denver Broncos wystartują w niedzielne popołudnie w czwartym tygodniu swoich meczów NFL na Empower Field w Mile High w Kolorado. Baltimore Ravens szukają trzeciego zwycięstwa z rzędu, aby objąć prowadzenie 3-1 w tym sezonie. Denver Broncos czekają na swój pierwszy start 4:0 od sezonu 2016 w NFL.

Baltimore Ravens wygrali siedem z ostatnich 10 meczów szosowych. Lamar Jackson wykonał 60,9 procent swoich podań na 761 jardów, trzy przyłożenia i trzy przechwyty. Marquis Brown i Sammy Watkins połączyli 443 jardy dla otrzymania i dwóch przyłożeń, podczas gdy Mark Andrews ma 13 przyjęć. Baltimore Ravens średnio grają w parterze na 185,3 jardów na zawody, a Jackson prowadzi z 251 jardami i dwoma przyłożeniami. W obronie Baltimore pozwala na 28,3 punktów i 393,7 jardów na mecz. Patrick Quinn prowadzi Baltimore Ravens z 23 piłkami, Odafe Oweh ma jeden worek, a Anthony Everett ma jedno przechwycenie.

Denver Broncos przegrali sześć z ostatnich dziewięciu meczów u siebie. Teddy Bridgewater wykonał 76,8 procent swoich podań na 827 jardów, cztery przyłożenia i bez przechwytów. Courtland Sutton i Tim Patrick połączyli się na 384 jardy, aby otrzymać odbiór i dwa przyłożenia, podczas gdy Noah Fant ma 12 przyjęć. Denver Broncos średnio gra w parterze na 127,3 jardów na zawody, a Melvin Gordon III prowadzi z 193 jardami i dwoma przyłożeniami. W obronie Denver pozwala na 8,7 punktu i 221,7 jarda na mecz. Justin Strand prowadzi Denver Broncos z 12 cięciami, Von Miller ma cztery, a Karim Jackson ma jedno przechwycenie.

Kruki mają 4-1 ATS w ostatnich 5 meczach i 8-3 ATS w ostatnich 11 meczach. Broncos osiągnęli 10-4 ATS w ostatnich 14 meczach przeciwko AFC i 4-0 ATS w ostatnich 4 meczach. Najniższe to 5-2 w ostatnich 7 meczach Kruków. Przegrana 4:1 w ostatnich 5 meczach Broncos. Kruki mają 9-4 ATS w ostatnich 13 potyczkach.

READ  Loteria NHL Draft odbędzie się dziś wieczorem

Kruki są atrakcyjne w roli słabszego ze względu na rozgrywającego Jacksona i to, że mają najlepszy szybki atak w lidze. Jednak chociaż Broncos nie grali z nikim do tej pory, są najbardziej niedocenianą drużyną w NFL. Bridgewater wyglądał ostro w ciągu trzech meczów, a obrona Broncos jest druga w ogólnej obronie, trzecia w obronie podania i pierwsza w bramce. Broncos są utalentowaną drużyną na całym świecie i mają uzasadnione nadzieje na finał, jeśli Teddy nadal będzie dbał o piłkę. Nie sądzę, żeby Broncos mieli wystarczająco dużo miłości. Wstawię małą liczbę.

Randy Chambers Darmowy wybór:

Denver Broncos -1,5

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top