Blue Jays zmaga się z ogromnymi stratami po utracie okazji do wyjścia

TORONTO – Chwilę po wystrzeleniu czwartej prostej piłki do DJ LeMahieu – każdy nurek nisko, daleko i nawet nie blisko – Rafael Doulles zbiegł w dół wzgórza, spojrzał w niebo, wyrzucił piłkę z rękawicy do ręki i pochylił głowę gdy truchtał dookoła.

Menedżer Charlie Montoyo natychmiast wyszedł z bunkra i zasygnalizował czas sędziemu tablicy domowej CB Beknor wściekłym wydechem i rozpatrzeniem wielkiej przysięgi. Po bardzo krótkiej rozmowie, Dolis udał się w kierunku bunkra wraz z głównym trenerem Jose Minstralem z powodu drętwienia ręki, ostatniej porażki dla uwięzionego mężczyzny, który nie mógł przyjąć więcej ciosów.

Jego kontuzja miała miejsce dwa razy po tym, jak drugi gwiezdny występ Rossa Streiblinga został zepsuty przez Gary’ego Sancheza. Dwukrotne uderzenie Homera w siódmej rundzie po porażce 3:2 z New York Yankees w środę było ostatnim bolesnym wydarzeniem dla Toronto. Niebieskie Sójki.

Transmisja na żywo meczów Blue Jays przez cały sezon dzięki Sportsnet NOW. Dodatkowo, zdobądź mecze MLB, Home Run Derby, All-Star Game, Posteson i World Series.

Potem, ponieważ te dni drogi do udręki nie miały granic, dziewiątego dnia nadszedł kolejny dzień, kiedy roztrwonili ludzi na drugim i trzecim miejscu, nie mając nic przeciwko Aroldisowi Chapmanowi, a częściowo pomogli im zepsuty napiwek, unieważniając przepustkę z tego nagra ścieżkę korektora.

Montoyo namówił jurorów do zrecenzowania spektaklu – Lourdes Gurriel Jr. , kołysząc się przez grzejnik o prędkości 99,9 mil na godzinę, kopnął rękawicę Sancheza i uderzył Bucknora w maskę – znowu o nim rozmawiali i „powiedzieli:„ Tak, widzieliśmy to jako faul piłka ”- przekazał Montoyo. – Nie sądzę, żeby tak było.

Jakby tego wszystkiego było mało, Stripling musiał potem naprawiać ogrodzenia z Joe Panikiem Uderza rękami w ziemię i krzyczeć na trzeciego basemana, gdy jego nietrafiony rzut pozwolił Giancarlo Stantonowi osiągnąć dwupunktowe prowadzenie na szóstej pozycji.

„To najbardziej lekceważąca rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem, a może kiedykolwiek, zdecydowanie na boisku baseballowym. Jestem z tego powodu całkowicie zawstydzony. Po prostu pozwalam, by ten moment stał się dla mnie zbyt duży” – powiedział później Strebling. „Widziałem że kiedy Stanton się rozbił i był przewracany, nigdy nie zabrakło mu pudełka. A jeśli obserwujesz go przez cały rok, to tak naprawdę nie biega. A ja po prostu krzyczę na Joego: „On nie ucieka. On nie biega. A Joe, Gold Glover, próbuje zagrać świetną sztukę i sztuka się kończy, a on to doskonale pokazuje. Dosłownie nie potrafię tego wyjaśnić. Szczerze, boję się tego. Nie mogę znieść, że tak poszło. Przepraszam Joe indywidualnie. Zwróciłem się nawet do zespołu, ponieważ źle się z tym czuję. To nie może się zdarzyć. To nigdy nie powinno się zdarzyć. To mi się już nie przydarzy, obiecuję. Joe, wspaniały weteran i osoba, którą jest, przyjął to spokojnie i nie powiedział żadnych ostrych uczuć. Ale nie możesz zrobić nic gorszego koledze z drużyny. Źle się czuję.”

READ  Podsumowanie na żywo finałów drugiego dnia

Podobnie jak Blue Jays, którzy przegrali po raz siódmy po sześciu inningach, spadły do ​​5-9 w rozgrywkach pojedynczych i będą polegać na TJ Zeuch, który zostanie wezwany w czwartek do pokrycia Stevena Matza, aby im pomóc. unikaj trzykrotnego zamiatania i spadaj poniżej 0,500.

Walka ze skumulowanymi stratami wielu ciężkich strat i utrzymanie perspektywy nie jest łatwym zadaniem.

„Ta gra cię bije, a potem znów ewoluujesz i znów cię bije” – powiedział Strebeling. „Mamy wspaniałą grupę weteranów, wkrótce sprowadzimy z powrotem George’a (Springera), co z pewnością będzie dużym wstrząsem. Po prostu głosisz, aby pozostać na torze i zdajesz sobie sprawę, ile czasu nam zostało. Graj przeciwko każdej drużynie w naszej lidze tak mocno. Jesteśmy w każdym meczu, więc to nie tak, że jesteśmy tam kopani w tyłki i smagane w ogony. Jesteśmy w każdym meczu, więc trzymajmy się tego. zaufaj chłopakom z naszego biura. Jesteśmy przekonani, że nasz skład będzie w stanie rozegrać rundy w każdym meczu, a nasi nowicjusze mają się dobrze. Nic nam nie jest. Bądź na bieżąco. Mamy talent. Nic nam się nie stanie ”.

Wygląda na to, że Blue Jays na pewno będzie dobrze w środę.

Biegacze solo Marcusa Simina na pierwszym i Cavana Biggio na piątym pokonali Gerrita Cole’a 2:1. Rozebranie się i odepchnięcie po umożliwieniu niezasłużonego biegu w pierwszym locie ofiarnym Stantona było tylko 85 rzutów do sześciu, pozostawiając tylko sześć drużyn dla byka. Po raz kolejny mecz był zacięty, ale pod ich kontrolą.

W mgnieniu oka, kilka godzin później, Carl Edwards Jr. dostał siedem środków przeciwbólowych Na liście poszkodowanych – Nawet gdy Patrick Murphy z IL był aktywowany przez 60 dni, aby zastąpić go w składzie, a Travis Bergen aktywował i jego opcję na Triple-A Buffalo – Dolis wygląda na gotowego, by mieć osiem lat.

READ  Kylie Massey traci rekord olimpijski w stylu grzbietowym kilka minut po wygraniu zawodów

Nawet przy jego niekonsekwencji, jakakolwiek nieobecność Dolisa jeszcze bardziej skomplikowałaby życie Montoyo pod wpływem wpływów, a jego wiarygodne opcje byłyby ograniczone. Trent Thornton miał solidne cztery sezony po tym, jak objął prowadzenie od Dullesa, podczas gdy Murphy wyglądał ostro ze swoim upałem lat 90. w dziewiątkach, ale Blue Jays nadal potrzebowały stworzyć zestaw broni, który mógłby konsekwentnie gasić pożary.

Tymczasem Stripling naciskał na grubą, szybką piłkę, którą zostawił w strefie szczęścia Sancheza, i zasłużył na lepszy wynik, tak jak w zeszłym tygodniu w Bostonie, kiedy byki eksplodowały za nim.

Jednak to, co zrobił od czasu, gdy został pokonany przez Red Sox 19 maja, nie jest łatwe. Po zorientowaniu się, że przewraca boiska, przeprowadził remont mechaniczny, który również pomógł w określeniu czasu jego dostawy i był bardzo skuteczny w pięciu meczach od tego czasu, w tym silnym biegu 6.2 w środę.

Sposób, w jaki uratował swój sezon, powinien przydać się Blue Jays, którzy próbują zdobyć środki przeciwbólowe, takie jak Tyler Chatwood i Doulis, przed kontuzją, aby wrócić na tor.

“Kiedy patrzysz na te gry, w których walczyłem z osiąganiem wyników, boiska wciąż były całkiem dobre. Czułem, że zamierzam rzucić 90 rzutów i wykonać 84 z nich i sześć, których nie karałem “- powiedział Stripling. To nie tak, że nie przyjmujesz hitów, nie rywalizujesz i nie mieszasz prędkości. Mamy wiele dobrych rzeczy do zrobienia, a rezultaty powinny nadejść. Posiadanie tych bloków już na miejscu pomaga, że ​​kiedy mój mechanik jest zsynchronizowany, może przestałem obracać boiska tak bardzo, jak byłem, wszystko mogło się zacząć.

Klejnot Stripling rozpadł się, gdy Miguel Andujar złapał dobry suwak z końca kija i przejechał obok pierwszej bazy tylko po to, by uzyskać pojedyncze solo. Po tym, jak Rugend Odur został wyeliminowany, szybka piłka na granicy została wywołana 1-0, a później przy trzech rzutach wynik 3-2 Yankees z powodu błędu Sancheza.

READ  Pięć pytań stojących przed Buffalo Sabres

Nawet z Homerem Streabling pozostał tam z Cole’em, pozwalając tylko na trzy biegi, dwa zdobył, trzy uderzenia i dwa razy szedł dziewięć uderzeń.

„Gramy dobrze” – powiedział Montoyo. „Kiedy grasz kiepsko, wtedy zaczynasz się frustrować i mówisz: „No tak, nie gramy dobrze”, a chodzi o spotkania zespołowe i tak dalej. Ale graliśmy w baseball naprawdę dobrze i graliśmy Od miesiąca ponad 0,500 drużyn. Więc nie musimy się denerwować. Gramy Gramy dobre mecze, przegrywamy takie mecze. Są silni, tak. Ale gramy dobrze.

Na razie jednak nie ma za to nagrody, tylko potrzeba więcej wiary, że te sposoby tortur ostatecznie prowadzą również do porwania.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top