DBIA – Win This Space powraca i odblokowuje aplikacje!

Downtown BIA (DBIA) z dumą ogłasza powrót konkursu Win This Space i jest gotowy do składania wniosków.

Po raz czwarty z rzędu konkurs Wygraj tę przestrzeń powraca w Downtown BIA i jest już otwarty na zgłoszenia. Do konkursu Wygraj tę przestrzeń zapraszamy każdego przedsiębiorcę pragnącego otworzyć śródmiejski biznes BIA.

Podobnie jak w poprzednich latach, wybrani kandydaci przejdą konkurs, w którym najlepsi finaliści zaprezentują swoje prace przed panelem jurorów. Na podstawie przesłanych biznesplanów jurorzy wybiorą jednego zwycięzcę. Zwycięzca konkursu Win This Space otrzyma główną nagrodę w wysokości 1000 USD miesięcznie za całoroczny wynajem powierzchni w śródmieściu BIA.

„Rozwój firmy jest wystarczającym wyzwaniem w normalnych okolicznościach, ale robienie tego podczas globalnej pandemii dodaje kolejną warstwę stresu i niepewności”. Mike Petrinka, właściciel Mike’s Printing and Apparel i zdobywca nagrody Win This Space w 2020 r. „Zdobywanie tej przestrzeni było błogosławieństwem. Program zapewnił wsparcie, którego potrzebowałem, aby rozpocząć i prowadzić działalność w centrum Kornwalii”.

Laureaci tej przestrzeni z poprzednich lat wciąż znajdują się w śródmieściu:

1- Zwycięzca 2018: Fairy Sweet Gourmet Bakery przy 11 Second St West;
2- Zwycięzca 2019: Love & Lee przy 111 Pitt St;
Zwycięzca 3-2020: Mike’s Printing and Apparel przy 145 Pitt St.

„Chociaż rok 2020 był dla firm rokiem pełnym wyzwań, cieszę się, że wkrótce powitam ludzi w moich drzwiach w mojej nowej lokalizacji w centrum miasta” – mówi Mike Petrinka, właściciel Mike’s Printing and Apparel i zwycięzca nagrody Win This Space w 2020 roku. Jestem bardzo podekscytowany i naprawdę szczęśliwy, że wygrałem tę przestrzeń w zeszłym roku. Naprawdę wspierałeś mnie w realizacji wizji mojego sklepu.”

Aby ubiegać się o nagrodę Win This Space 2020, odwiedź stronę: https://downtowncornwall.com/win-this-space/ Termin składania wniosków upływa 7 lipca 2021 r. o godzinie 16:00.

READ  Od środy możesz dołączać do pokojów Spaces podobnych do Clubhouse na Twitterze z poziomu przeglądarki

Strona internetowa: https://downtowncornwall.com/

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top