Jamila Jameel z The Good Place

Tahani (Jamila Jamil) trzyma siekierę w scenie z The Good Place NBC.

piękne piękne odejście? dobre miejsce Do strony Marvela…
obrazek: NBC

dystans Klęska Thanosa Odzyskując połowę galaktyki, wszechświat Marvela wydawał się dobrym miejscem do życia. Więc dobrze jest być gwiazdą dobre miejsce Teraz jest na dobrej drodze do robienia gówna. Dołączy Jamila Jamil, która grała Tahani w popularnym programie NBC Nadchodząca seria Disney+ firmy Marvel Silna kobieta jako jej złoczyńca.

Dla mnie różnorodnyZagra pięknie Tytania. Prawdziwe imię Mary McFerran, Titania była kiedyś społecznym wyrzutkiem, który otrzymał możliwość zdobycia supermocy przez Doktora Dooma podczas wydarzeń z oryginalnych Sekretnych Wojen. Przekształcona w gigantyczną, dominującą kobietę o nadludzkiej sile i twardości, Titania zostaje zwerbowana do armii superzłoczyńców Dooma i szybko staje się konkurentką dla She-Hulk, rozpoczynając rywalizację jednorazową, która trwała przez dziesięciolecia. komedia. Tutaj przeciwstawi się adwokat Jennifer Walters, która ją grała sierota czarna Aktorka Tatiana Maslany, który jest kuzynem Bruce’a Bannera i przejmuje moce Hulka. Mark Ruffalo powtórzy swoją rolę jako Bannera w serialu, który również weźmie udziałgwiazda Renee Elise Goldsbury (Hamilton) I imbir Gonzaga. Tim Roth powtórzy swoją rolę jako irytacja.

Jamil jest Ciekawa opcja zagrania złoczyńcy, ponieważ W swoim prawdziwym życiu nie jest niczym innym. Jest silną kobietąPrawicowy głos, o którym regularnie mówi publicznie szereg ważnych zagadnień. Przypuszczamy, że Silna kobieta będzie w programie. Jednak, Na dobre miejsce, ha Postać była sprytna na wiele unikalnych sposobów. Nigdy nie wiedziała, o czym myśli lub planuje, i potrafiła przeskoczyć całe spektrum emocjonalne. Będzie bardzo ciekawie zobaczyć, jak zła może się tutaj dostać, a co, jeśli są efekty wizualne lub kostiumy do serialu Zastosowania Aby przywrócić życie Titanii.

Jessica Gao Silna kobietaGłówny scenarzysta i producent wykonawczy. Dzieli obowiązki EP z Kat Koero, Kto wyreżyseruje też niektóre odcinki. Oferta prawdopodobnie hity Disney + czasem w przyszłym roku z Pani Marvell A Księżycowy rycerz; Poprzednia ja zacząłem Strzelanie na początku tego roku i ostatnim Przygotowanie do produkcji.

Co sądzisz o sprowadzeniu Titanii jako złoczyńcy? Silna kobieta? A czy uważasz, że Jamil to właściwy wybór do tej roli?


Aby uzyskać więcej, śledź nas na Instagramie @io9dotcom.

READ  Strażnicy Nowej Republiki nie są już w aktywnym rozwoju

Muhammad

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top