Czy Marcelo nie zagra w rewanżu Ligi Mistrzów? Junta wojskowa odrzuciła prośbę piłkarzy

wtorek Prawdziwy Madryt Remis 1: 1 Chelsea W pierwszym meczu półfinałów Liga Mistrzów. Bramki strzelili Christian Pulisic i Karim Benzema. To się powtórzy za tydzień, a Brazylijczyka Marcelo może zaginąć z nietypowego powodu.

Obejrzyj wideo
„Cordois Real żyje. Bardzo trudna recenzja”.

Marcelo jest kapitanem Realu Madryt w pierwszym meczu z Chelsea. A co z półfinałową recenzją Ligi Mistrzów?

We wtorkowym meczu Brazylijczyk Marcelo rozegrał pełne 90 minut, zastępując Ferland Mendi. Kapitan drużyny – Marcelo po prostu podaje piłkę do pola karnego, a następnie Casimiro ją uderza Kareem Benzema. Nie dając bramkarzowi szansy, Francuzi przejęli ją i zaatakowali poprzeczkę.

Francuski klub jest bliski upadku. Fani umieścili „upragniony plakat”

Jednak wyjazd do Brazylii, aby ponownie konkurować w Londynie, jest zagrożony. Według „Mundo Deportivo” Marcelo został wybrany do lokalnej komisji wyborczej Madryt. Odbędą się w przyszły wtorek, w dniu, w którym mają wyjechać na spotkanie z Realem Chelsea.

PSG - Manchester City.  Gdzie i kiedy zobaczyć sukces LM? [TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE]Drugi półfinał Ligi Mistrzów! Wielki hit PSG – Manchester City. Gdzie i kiedy szukać? [TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE]

Jak dotąd Centralna Komisja Wyborcza (CEC) odrzuciła wniosek prawników Jest realne I gracz, który anuluje swój przydział w drużynie. Wybory junty dowodzą, że Brazylia mogłaby polecieć do Londynu dzień po wyborach (dzień zawodów). Jest to jednak sprzeczne z protokołem rządu Liga Mistrzów.

Chelsea – Real Madryt bez Marcelo? Co mówią zasady?

Regulamin wyborczy stanowi, że wybrani członkowie Komisji Wyborczej mają siedem dni na „podanie uzasadnionego i udokumentowanego powodu uniemożliwiającego im przyjęcie stanowiska”. Losowanie sondaży odbyło się 5 kwietnia. W przypadku braku zawiadomienia w odpowiednim terminie Komisja Wyborcza podejmuje stosowną uchwałę.

Regulamin Centralnej Komisji (nr 6/2011) określa okoliczności uzasadniające nieobecność członków Komisje wyborcze W dniu wyborów. To są:

  • „Świadczenie usług dla społeczności lokalnej, takich jak służby medyczne, zdrowotne, obrony cywilnej i straży pożarnej”,
  • „Udział w publicznych wydarzeniach zaplanowanych przed ogłoszeniem wyborów nie może zmienić zainteresowanej strony, a jego brak powoduje zawieszenie imprezy, powodując znaczne szkody gospodarcze”.
  • „Dyrektorzy mediów publicznych i liderzy serwisów informacyjnych na temat dnia wyborów”
READ  Książę Kate i książę William obchodzili dziesiątą rocznicę ślubu. Opublikowali niezwykłe zdjęcia. Bądźcie dla siebie bardzo serdeczni

Cocker ProjpicoNiesamowity występ Polaka w Lidze Mistrzów CONCACAF! Dwa gole i jedna asysta [WIDEO]

W listopadzie 2019 roku bramkarz był w podobnej sytuacji Levante Ater Fernandez. Komisja Wyborcza zezwoliła piłkarzowi na opuszczenie komisji dopiero po odwołaniu się od decyzji negatywnej. Zawodnik grał w dniu wyborów przeciwko sportowcowi Bilbao.

Prawdziwa twarz Chelsea na Stamford Bridge w środę 5 maja 21 maja. Relacja na żywo ze spotkania będzie dostępna W aplikacji Sport.pl i Sport.pl LIVE.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top