Adam Nidzilsky: Chcemy, aby wszyscy uczniowie w maju wrócili do szkoły. Daty zostaną opublikowane dzisiaj

1 godzinę 34 minuty temu
Zaktualizowano: 1 minutę temu

„Myślę, że dzieci z klas 1-3 wrócą do szkoły w przyszły wtorek, 4 maja. Mamy tylko jedną wątpliwość – którą za chwilę rozwiążemy – czy będzie to w całym kraju, czy nauczanie hybrydowe w kilku regionach ”- powiedział w porannym wywiadzie RMF FM minister zdrowia Adam Nidzilsky. „Przywrócenie całej zrównoważonej edukacji jednym ruchem jest bardzo szybkie” – podkreślił. „Mówimy o rozbiciu na etapy – te etapy powinny być tak skonstruowane, aby wszyscy uczniowie mogli wrócić do szkoły w maju. Według ustaleń prasy konferencja zaplanowana jest na poranek.

„Myślę Jeśli chodzi o ogródki restauracyjne, to ten element znajdzie się w całym majowym projekcie, co zostanie pokazane na konferencji prasowej premiera Matosa Moravekiego. „ – Minister zdrowia zapowiedział też: „W międzyczasie mamy jeszcze kilka decyzji”, zgłosił zastrzeżenie.

Wśród nich: problem Centra handlowe oraz wielkopowierzchniowe sklepy z artykułami budowlanymi i meblowymi zostaną otwarte 4 maja.

„Wiele spraw jest w toku – W rządzie jest wiele perspektyw Przy prędkości, przy której sterowanie powinno być rozluźnione. Nie zaprzeczam, że reprezentuję konserwatywny pogląd, a Pan. Premier (Jaroswa) Govin Raczej widok – powiem – Spróbuje otworzyć się bardzo szybko. „ – powiedział też Adam Nietzsche.

READ  Cicero Golisa komentuje Polskę

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top