8 maja, 2021

taniec.org.pl

Informacje o Polsce. Wybierz tematy,

Gąsienice „z bajki”. Ó zdzkie ZOO opublikowało płytę

Bajkowe gąsienice z filmu ogród zoologiczny Z Natychmiast Pobudził entuzjazm internautów. Obraz przedstawiający różne stworzenia bardzo szybko rozprzestrzenił się w mediach społecznościowych. Pod rekordem zoo było kilka komentarzy. „Widziałem różne gąsienice, ale nigdy nie są niesamowite”, „Są niesamowite, strasznie się je zmienia w motyla”, „Szok, naprawdę przypominają bajkę, ale są urocze „,„ Są piękne, to zabawka. ”- to tylko niektóre z komentarzy.

* Nagrane z fanpage’a fanów Davida Attenborough

Niezwykłe gąsienice Śnieżnych motyli. „Szkoda, że ​​zamieniają się w motyla”

Carnidae to rozległa rodzina motyli licząca około 570 gatunków. Większość z nich żyje w warunkach tropikalnych, ale niektóre mogą znajdować się w wielu strefach klimatycznych, aby przystosować się do trudniejszych warunków. Zanim motyle rozwiną skrzydła (w niektórych przypadkach nawet do 28) Cm) Musi przejść poprzedni etap rozwoju.

Pogoda dla turystyki. W sobotę wieczorem do Polski wkracza wir niskiego ciśnienia

Gąsienice motyli z rodziny pająków mają niezwykły wygląd. Przypominają małe węże. Ich delikatne ciała przypominają gąsienice pokazane w zoo Wiele, Które potrafią nabrać bardzo nietypowych kolorów. Jednak tak nie jest. W warunkach tropikalnych mała gąsienica staje się łatwą zdobyczą dla drapieżników, więc przyjęcie koloru w jej otoczeniu może być bardzo korzystne.

Gąsienice nie tylko nabierają koloru swojego otoczenia, ale także odzwierciedlają zachowanie gadów. Kiedy czują się zagrożone, wystają z głów małe „antenki”, które powinny przypominać język. Wąż. Gąsienice motyli idą jeszcze wyżej Hepomoea classicieMoże zająć wspólne pozycje węży. W takiej sytuacji napastnik może zostawić łatwą zdobycz, zwykle gąsienicę.

Brytyjski radiowóz (zdjęcie)Anglia. W związku z zabójstwem Polaka aresztowano sześć osób

Obejrzyj wideo
Cztery praktyczne wskazówki dla właścicieli zwierząt

READ  Adam Nidzilsky: Chcemy, aby wszyscy uczniowie w maju wrócili do szkoły. Daty zostaną opublikowane dzisiaj