Brad Pitt zaskakuje kolegów z Bullet Train, postanawia przeprowadzić wywiad „bez koszuli”

Brad Pitt zaskakuje kolegów z Bullet Train, postanawia przeprowadzić wywiad „bez koszuli”

Przystojniak z Hollywood, Brad Pitt, pojawia się na pierwszych stronach gazet w swoim najnowszym filmie Bullet Train, a fani już go kochają za jego uroczego awatara.

Aktor Fight Club, lat 58, sprawił, że fani ślinili się swoim oszałamiającym wyglądem na czerwonych dywanach i podczas wycieczek prasowych dotyczących nowego filmu, a ostatnio zostawił swoich kolegów z obsady zdumiony jego zabawną akcją podczas wywiadu.

Ciekawy przypadek Benjamina Buttona Gwiazda dała przelotny wgląd w jego wyrzeźbione mięśnie podczas grania w Duszny Quiz Josha Horowitza z Bullet Train Brianem Tyree Henrym i Aaronem Taylorem-Johnsonem w Comedy Central.

„Zrobiłbym ten wywiad bez koszulki, gdyby trwał dłużej” – zażartował Pete.

Prezenter Comedy Central, Josh Horowitz, poprosił 40-letniego Henry’ego i 32-letniego Taylora Johnsona, aby zgadli, który z filmów Pitta zawierał sceny bez koszuli w wywiadzie opublikowanym w czwartek, 4 sierpnia.

Podczas gdy Henry przyznał, że nie może odpowiedzieć na to pytanie – gwiazda Furii przystąpiła do zdejmowania koszuli. Pete z komicznym wyrazem twarzy rozpiął żółty kombinezon. Potem podniósł białą koszulę.

W krótkiej chwili fani zerknęli na brzuch gwiazdy Pana i Pani Smith i kilka tatuaży na jego klatce piersiowej.

„Stop, stop” Taylor błagał Johnsona, uniemożliwiając swojemu przedstawicielowi odsłonięcie więcej skóry. Ałun z Atlanty potrząsnął głową, zanim krzyknął z niedowierzaniem”[Oh]Maszyna.”

W międzyczasie Horowitz powiedział: „Brad, widzę, że licznik kliknięć rośnie”. Prezenter telewizyjny, 46 lat, zażartował: „Proszę, idź dalej, idź dalej”.

Bullet Train został wydany na całym świecie 5 sierpnia. Film jest obecnie wyświetlany w kinach.

READ  Projektant mody Thierry Mugler nie żyje w wieku 73

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top