Dlaczego Alec Baldwin i Hilaria Baldwin wciąż mają dzieci

Alec Baldwin Obecnie jest ojcem siedmiorga dzieci. Od tamtej pory ludzie często pytają go o ojcostwo – z wyjątkiem Irlandia Baldwin Wiek większości jego dzieci nie jest jeszcze dwucyfrowy.

Obrazy Mega / GC za pośrednictwem Getty Images

Alec i jego żona, Hilaria BaldwinWzięło w nim udział sześcioro dzieci w wieku poniżej dziesięciu lat. Jest 8-letnia Carmen Gabriela, 6-letni Rafael Thomas, 5-letni Leonardo Angel Charles, 3-letni Romeo Alejandro David i wreszcie Eduardo Pau Lucas, który swoje pierwsze urodziny obchodził kilka miesięcy temu .

Angela Weiss/AFP przez Getty Images

Irlandia, którą wielu z nas zapewne rozpoznaje dzięki jej karierze modelki, ma 26 lat, a Alec jest znacznie starszy. Jej matka jest byłym aktorem, Kim Basinger.

Jesse Grant/Getty Images dla Comedy Central

W każdym razie komentarze na temat dalszej rodziny Aleca pojawiały się i znikały przez lata, a ostatnio powróciły do ​​publicznej rozmowy, kiedy on i Hilaria ogłosili, że spodziewają się kolejnego dziecka.

Slavin Vlasic/Getty Images

Powiedzieli w oświadczeniu, aby Ludzie to potwierdziło wiadomości. „Nasza zdolność do miłości wciąż się rozwija i nie możemy się doczekać przytulania naszego nowego maleństwa tej jesieni!”

Jimmy McCarthy/Getty Images Universal Pictures

Opieka nad siedmiorgiem małych dzieci wydaje się co najmniej trudna i niezgłębiona logistycznie z mojego punktu widzenia TBH. Ale jak wyjaśniłem ci w pliku Instagram Post, który wydawał się dotyczyć plotek otaczających go i zapracowaną rodzinę Hilarii, para obejmuje „Podróż”.

Obrazy Gotham / GC za pośrednictwem Getty Images

„Ludzie zastanawiają się, dlaczego. Oto dlaczego”, napisał do kamery telefonu, na którym jego dziecko śmieje się słodko. „Bycie ojcem to najwyższa podróż”.

Dziecko Aleca i Hilarii urodzi się jeszcze w tym roku.

READ  Aktualizacja Toma Feltona po katastrofie golfowej

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top