BOUNCE wysyła jasny komunikat do samolotów pierwszego dnia zgrupowania

WINNIPEG – „Zmiana sejsmiczna?”

Rick Bowness szybko zadrwił, że został opisany jako gorszy, gdy zapytano go, jak dyrektor generalny Winnipeg Jets, Kevin Sheffieldjof, opisał decyzję o zmianie sztabu szkoleniowego poza sezonem.

Ale dla człowieka, który przyznaje, że nie ma go w rankingu, jasne jest, że nowy trener Jets będzie musiał wywrzeć znaczący wpływ na swoją nową drużynę, dopóki Winnipeg nie wróci do play-offów Pucharu Stanleya.

powiedział Bowness, którego entuzjazm był widoczny podczas dwóch sesji nauczania w czwartek. „Rozsądnym celem jest to, że nie mamy wyboru, musimy przygotować się do sezonu. Więc tak jak rozmawialiśmy z zawodnikami, każdego dnia przychodzisz na lodowisko, lepiej bądź gotowy do pracy, lepiej bądź gotowy do myślenia , lepiej bądź gotowy do zakupu.

„Bo tak się stanie 14 października, kto więcej kupuje, kto robi więcej, kto poświęca więcej uwagi i kto jest na stronie. Wszystko jest w środku. Wszystko oznacza uwagę każdego dnia.”

Nikogo nie dziwi, że człowiek, który jest zawodnikiem lub trenerem NHL przez pięć dekad (i dalej), jest gotowy na to wyzwanie.

Nie, to nie jest podejście hard-core, moja droga czy autostrada — odbicie jest zbyt silne, aby w nią wpaść — ale pierwszego dnia sesji na śniegu na obozie treningowym nie potrzebowałeś mapy drogowej, aby zobacz, jak samoloty lecą w innym kierunku.

Kiedy Bowness mówi, że gracze wchodzą w sezon z czystym kontem, to nie jest tylko rozmowa.

Jakakolwiek poprzednia hierarchia jest poza oknem, czas lodu zostanie rozłożony na zasługi.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem, który chce wzmocnić rolę, czy młodzieńcem, który próbuje zostać regularnym graczem National Hockey League, Bowness poszukuje graczy, którzy zrobią trwałe wrażenie.

READ  Red Bull kpi z rywali F1, Mercedesa i Ferrari, bezczelnym świątecznym postem | F1 | Sporty

„Przegapiliśmy play-offy w zeszłym roku, więc jest szeroko otwarte” – powiedział Bowness. „Wszystko działa dla mnie. Mamy nowy sztab szkoleniowy, widziałem wielu takich gości (jako trener drużyny przeciwnej), więc każdy przychodzi tutaj i myśli „Och, zrobię to, idę aby to zrobić, to jest dane” – to nie jest dane.

„Przegapiliśmy play-offy. Mamy nowy personel, więc damy wszystkim dobry wygląd. A faceci, których widzimy i widzimy dobre rzeczy w praktyce, damy im dobry wygląd.”

Zaledwie tydzień po publicznym ogłoszeniu, że weteran napastnika Blake Wheeler został pozbawiony kapitana, gracze Gates publicznie skomentowali tę sprawę. Podczas gdy wymagana ilość szacunku została zwrócona za pracę, którą wykonał w tej roli, czułem również, że niektórzy gracze zdecydowanie nie mogą się doczekać okazji, aby mieć wyższy głos w tej pracy zespołowej.

„Jestem teraz starszym mężczyzną. Mam 26 lat” – powiedział Nikolaj Eilers. Jestem gotów wziąć na siebie większą odpowiedzialność i myślę, że mamy wielu facetów gotowych do podjęcia tego kroku.” „Myślę, że aby móc mieć 25 osób, to byłaby długa droga. Nie byłem najgłośniejszym facetem w pokoju. Staram się dać z siebie wszystko i pokazać to na lodzie, ale myślę, że zdałem sobie sprawę, że mam też coś do powiedzenia i jestem gotowy, aby zrobić ten krok.

Zmiana polegająca na tym, kto nosi litery, to nie jedyna zmiana w filozofii wdrażana przez nową kadrę trenerską.

Nie tylko Jets planują grać agresywnie we wszystkich trzech regionach, Bowness oczekuje, że zawodnicy The Blues będą bardziej zaangażowani po zdobyciu zaledwie 24 goli w zeszłym sezonie.

Nie oznacza to, że Gates planuje rzucić ostrożność na wiatr i drastycznie podnieść stawkę – napastnicy będą musieli wykonać swoją część, jeśli chodzi o zasięg, aby ten plan zadziałał.

READ  Hockey Canada przez siedem lat posiadała mieszkanie w centrum Toronto

Bramkarz Jets, Conor Helbwick, jest chętny do realizacji tego planu i to nie tylko dlatego, że pomoże mu to nieco ułatwić życie, jeśli chodzi o ilość i jakość trafionych strzałów.

„Zrobię wszystko, aby wygrać mecze” – powiedział Hellebuyck. „Kiedy pojawia się nowy trener ze sprawdzoną filozofią, podpisuję się pod nią, więc jestem naprawdę podekscytowany tym, dokąd zmierzamy, a to dopiero początek”.

Wreszcie, w dniu, w którym optymizm jest nastrojem, a podekscytowanie jest słowem rzucanym przez prawie wszystkich stojących przed mikrofonem, Cheveldayoff zasadniczo dał reszcie NHL do zrozumienia, że ​​wciąż jest otwarty na biznes.

Tak, względną bezczynność w tym okresie poza sezonem można postrzegać jako wotum zaufania dla jego głównej grupy – i było to na wiele sposobów – ale to nie znaczy, że Cheveldayoff nadal aktywnie szuka sposobów na ulepszenie tego zespołu, być może nawet przed otwarciem sezonu 14 października przeciwko New York Rangers.

„Niektóre rzeczy również muszą wejść w grę. Będzie tu okazja i rywalizacja, więc wszystko może się zmienić” – powiedział Sheffieldev. Wiem na pewno, ta grupa wie, że ma coś do udowodnienia”.

To nie był wysiłek Chifeldaeva, by publicznie powiadomić swoich graczy, to nie w jego stylu, ale przekaz, który przekazał, był podobny do tego, który napisał Bowness późnym popołudniem.

Wyniki zeszłego sezonu nie były wystarczająco dobre i wszystko będzie musiało się szybko zmienić.

„Czuję, że mamy drużynę play-off. Niezależnie od tego, czy to czujesz, czy to czujesz, powinni to poczuć” – powiedział Sheffieldev. „Siedzieliśmy tu 12 miesięcy temu i ogólna zgoda co do zespołu nie była taka, mieliśmy grać w play-offach, chodziło o to, ile rund powinni wygrać. Po drodze coś zaginęło w tłumaczeniu. Musisz zasłużyć na to prawo, aby przejść do play-offów. Ci faceci to teraz czują.

READ  Wynagrodzenia w UFC San Diego: Marlon Vera zarobił 300 000 $ za KO . Dominicka Cruza

„W tym zespole jest wiele naprawdę świetnych elementów. Aby stać się zespołem, trzeba połączyć te elementy. Chodzi o wspólną pracę jako zespół. Chodzi o grę dla siebie nawzajem. wszystkie części, ale musisz to poskładać.

Jeśli chodzi o historię związaną z tą grupą i grupą graczy z kontraktami, które wygasają latem 2024 roku, Cheveldayoff nie był zainteresowany podążaniem tą ścieżką.

„Nie sądzę, abyśmy byli skupieni na czymś innym niż to, co jest tuż przed nami” – powiedział Chifeldaev. „Zaczęliśmy próbować rozmawiać za dwa lata od teraz, (jest) dużo trybun od czasu do czasu. Oczywiście na spotkaniach (inauguracyjnych) rozmawialiśmy o ustanawianiu standardu i przepychaniu się nawzajem, aby wspierać ten standard. „

Osiągnięcie i trzymanie się tego standardu jest zdecydowanie na uwadze graczy, ponieważ nie chcą powtórki z poprzedniego sezonu, kiedy Jets nie spełniły wewnętrznych i zewnętrznych oczekiwań.

– Rozmawialiśmy o tym, aż nasza twarz była niebieska, naprawdę, o frustracji, rozczarowaniu w zeszłym sezonie, poczuciu, że nie osiągnęliśmy celu i mogliśmy zrobić więcej, więc teraz chodzi o nas – powiedział obrońca Gates, Josh Morrissey. . „Mamy podekscytowany nowy skład, jesteśmy podekscytowani i mamy kolejną szansę, aby pokazać, że jesteśmy dobrym zespołem i że jesteśmy zespołem, który może myśleć o play-offach.

„Jako zawodnik to jest zaufanie, którego oczekujesz od swojej organizacji. Teraz jest czas, abyśmy kupili systemy, kupili nasz sztab szkoleniowy i wkroczyli na inny poziom, który naszym zdaniem możemy osiągnąć.”

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top