Blue Jays stawiają na faworytów w piątkowym meczu otwarcia przeciwko Red Sox

Toronto Blue Jays będą mieli doskonałą okazję, aby zarobić na awans w tabeli AL East, kiedy w piątek otworzy serię czterech meczów z Boston Red Sox jako faworyci do lat 140 na boisku. Kursy MLB W bukmacherach monitorowanych przez OddsShark.com.

Toronto cieszy się odrodzeniem od powrotu na boisko w Rogers Center pod koniec lipca, odnotowując zwycięstwa w sześciu z siedmiu występów u siebie przed piątkowym meczem.

Niedawna stabilna gra Blue Jays pomogła im w polowaniu na pierwsze miejsce w klasyfikacji AL East, ponieważ do pierwszego Tampa Bay Rays dzielą ich zaledwie 6,5 meczu. Zespół ma również zaledwie trzy mecze za Oakland Athletics w wyścigu o drugą dziką kartę AL, pozostając na poziomie +1800 w Kursy na Mistrzostwa Świata.

Jeśli Blue Jays mają odnieść sukces w staraniach o miejsce po sezonie drugi rok z rzędu, muszą stanąć na wysokości zadania w nadchodzących starciach z rywalami z Bliskiego Wschodu. Zespół miał dwóch z trzech z Red Sox na Fenway Park w zeszłym tygodniu, ale grali nierówno w dywizjach, prowadząc 4-8 w ciągu ostatnich 12 i rozczarowując 23-26 w tym sezonie. Napastnicy z Toronto walczyli również z przeciwnikami z AL East, zdobywając cztery lub mniej przejazdów dziewięć razy w ciągu 12 meczów.

Jednak długo oczekiwany powrót do Rogers Center okazał się inspiratorem dla zespołu. Atak Blue Jays generuje średnio pięć rund na mecz w ciągu pierwszych siedmiu terminów w ich obecnym domu z 12 meczami, jednocześnie rezygnując tylko 2,57 razy na mecz w tym odcinku.

The Red Sox jedzie do Toronto na otwarcie serii w piątek jako ponad 120 słabszych w Witryny bukmacherskie online Po odrzuceniu decyzji 8-1 w Detroit w czwartek po południu. Po przegranej z Tygrysami, Red Sox strzelili gola w pięciu z pierwszych sześciu meczów w ich obecnej 10-dniowej szalonej jeździe, a ich przewaga nad Blue Jays zmniejszyła się do zaledwie pięciu meczów.

READ  Toronto Maple Leafs Ryan Hardy Toronto Marlies AHL Nowa Fundlandia ECHL Growlers Chicago Steel USHL

Boston pojawił się jako jedna z niespodzianek w 2021 roku na początku kampanii, gdy szturmem wspiął się na szczyt klasyfikacji AL East podczas przerwy All-Star. Jednak od tego czasu nastąpił spadek, a Red Sox odnieśli tylko 10 zwycięstw w ostatnich 24 meczach. Zespół osiągnął również wynik 4-9 w ostatnich 13 terminach, z jedynym zwycięstwem z rzędu w tym okresie w zeszłym miesiącu przeciwko Blue Jays na stadionie Sahlin.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top