NHL Buzz: Kadri wraca do Avalanche przeciwko Kraken

Witamy w NHL Buzz. Przez cały sezon 2021-22 NHL.com będzie dostarczać najnowsze wiadomości.

Lawina Kolorado

Nazim Qadri Powróci do składu, aby w środę zmierzyć się z lawiną przeciwko Seattle Kraken po opuszczeniu ośmiu meczów z powodu kontuzji górnej części ciała.

Napastnik nie grał od 31 marca, kiedy dostał dwa podania, zanim doznał kontuzji w wygranym 4:2 meczu z San Jose Sharks.

– Odbyliśmy dyskusję, rodzaj reakcji, aby upewnić się, że nie sprowadzimy go z powrotem zbyt wcześnie – powiedział w środę trener Avalanche Jared Bednar. „Wciąż mamy tu sporo czasu (w sezonie zasadniczym)… Chciałem się tylko upewnić, że uda nam się go zdobyć w niektórych meczach, wrócić do prędkości i upewnić się, że czuje się dobrze ze swoim wyczuciem czasu i [game] Prędkość.”

Qadri prowadził Colorado z 83 punktami (26 goli, 57 asyst) w 65 meczach przed kontuzją. Bednar jeszcze nie potwierdził swojego miejsca w składzie przeciwko Seattle (22:00 ET; ROOT-NW, ALT, ESPN+, NHL LIVE).

Zobaczymy – powiedział Bednar. „Próbowaliśmy zadzwonić do niektórych z naszych najlepszych graczy w ciągu kilku minut, ale wskoczymy od razu, ponieważ był nieobecny przez jakiś czas. Ale naprawdę ciężko pracował nad przygotowaniem go do i z lodu. Czuję, że będzie mógł znowu skakać i podnosić wszystkie rzeczy, które zrobił wcześniej. – Andy Eddy

Florydy Pantery

Aaron Ekblad Wziął udział w porannym jeździe na nartach z Panterami we wtorek w drodze powrotnej do play-offów Pucharu Stanleya.

Obrońca nie grał od 18 marca z powodu kontuzji dolnej części ciała. Na Florydzie pozostało sześć meczów w sezonie zasadniczym. Kwalifikacje rozpoczną się 2 maja.

– Tak, miejmy nadzieję, że nie mamy żadnych problemów, a on nadal trochę się umacnia – powiedział trener Panthers Andrew Brunot po wygranym 3:2 dogrywce z New York Islanders we wtorek. „Dobrze było go dzisiaj zobaczyć z grupą. Wczoraj jeździł na nartach. Więc jeździ na nartach przez ostatni tydzień.

READ  As Red Sox Sale złamał lewy mały palec, uderzył w linię lidera przeciwko Yankees

„Musimy być przy nim bardzo świadomi. Nie chcemy wywierać na niego zbyt dużej presji. Jego ciało powie mu, kiedy będzie gotowy, ale zobaczenie go było pozytywnym znakiem. Mam nadzieję, że zaczęliśmy włączyć go tutaj w praktykę i codzienne zajęcia z naszą grupą”.

Ekblad ma wysoką karierę w National Hockey League 57 punktów (15 bramek, 42 ​​asysty) w 61 meczach.

Boston Bruins

Dawid Pasternak I Humpus Lindholm W ten weekend może wrócić do drużyny Bruins.

Pasternak opuścił siedem meczów po tym, jak napastnik doznał nieujawnionej kontuzji w trzecim meczu w wygranym 3:2 dogrywce nad Columbus Blue Jackets 4 kwietnia. Drugi okres przegranej 5:3 z Detroit Red Wings 5 ​​kwietnia.

Bruins grają w czwartek z Pittsburgh Penguins, aw sobotę goszczą New York Rangers.

– Wszyscy jeżdżą dziś na łyżwach w Bostonie – powiedział trener Bruce Cassidy. „Zbliża się weekend. Nie słyszałem, czy wejdą, czy wyjdą… to, czy wolno im grać w sobotę, czy nie, wciąż jest w powietrzu”.

Bramkarz Linus OlmarkOczekuje się, że Cassidy, który doznał kontuzji dolnej części ciała pod koniec sobotniego meczu z Penguins 2:1, również zagra w ten weekend, jeśli nie doświadczy niepowodzeń.

Vancouver Canucks

jak się masz Jarosławiu? Prawdopodobnie nie będzie podróżował z Canuckami podczas ich dwumeczowej wycieczki z powodu kontuzji górnej części ciała.

Wyglądało na to, że bramkarz doznał kontuzji ręki w pierwszym okresie przegranej w rzutach karnych 4:3 z senatorami z Ottawy we wtorek.

Hallaq jest 4-7-2 z 2,94 bramkami do średniej i 902 obrońcami w 17 meczach (14 meczach) w tym sezonie.

The Canucks grają w Minnesota Wild w czwartek i Calgary Flames w sobotę.

Ulotki Filadelfia

Kevina Connaughtona Może być poza sezonem do końca sezonu z kontuzją dolnej części ciała.

Obrońca odpadł w trzeciej rundzie przegranej 5:2 z Toronto Maple Leafs we wtorek.

READ  Chapman z Blue Jays robi mocne pierwsze wrażenie siłą i eklektyzmem

Trener Flyers, Mike Yeo, powiedział, że to „nie jest dobre” i spodziewał się, że Connaughton będzie marnował czas.

Filadelfia ma jeszcze pięć meczów, zaczynając w czwartek w Montrealu Canadiens.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top