Bezprzewodowe słuchawki Sony WH-1000XM5 podobno wyciekły, pokazując nowy wygląd

Zdjęcie: Nils Arinsmeyer/Technik News

Niemiecka strona z wiadomościami o technologii Wiadomości techniczne Niedawno podzielili się tym, co ich zdaniem wyciekło na temat nadchodzących bezprzewodowych słuchawek Sony WH-1000XM5 z redukcją szumów, które dostarczyło im nienazwane „źródło detaliczne” – donosi Gizmodo.

WH-1000XM5 odniesie sukces Najlepiej sprzedający się model WH-1000XM4 firmy Sony To prawdopodobnie najbardziej oczekiwane słuchawki z redukcją szumów w 2022 roku. Według przecieków, nowe słuchawki zostaną znacznie przeprojektowane, wraz z nowymi sterownikami i lepszą żywotnością baterii.

Modele mają bardziej wyrafinowany i elegancki wygląd, z oddzielnymi trzpieniami łączącymi teraz pałąk z nausznikami. Dzięki przeciekom WH-1000XM5 będzie wyglądał nowocześniej niż jego poprzednik. Wydaje się, że nauszniki mają więcej wyściółki, dzięki czemu WH-1000XM5 są wygodniejsze niż i tak już wygodne słuchawki. WH-1000XM4.

Wyciek sugeruje, że WH-1000XM5 ma do 40 godzin pracy na baterii – o 10 godzin więcej niż jego poprzednik, oraz 20 godzin więcej niż Apple AirPods Maxktóry ma Historycznie był droższy niż mistrz Sony. Mówi się, że 1000XM5 potrzebuje 3,5 godziny do pełnego naładowania, czyli tylko 30 minut dłużej niż 30-godzinna żywotność baterii. 1000XM4.

Zakłada się, że położenie trzech mikrofonów WH-1000XM5 oraz przycisku CUSTOM na WH-1000XM4 Przycisk NC / AMB do przełączania między aktywną redukcją szumów a trybami otoczenia.

Ponadto słuchawki WH-1000XM5 mają również być wyposażone w nowe sterowniki i dwa procesory z redukcją szumów.

Sony nie potwierdziło jeszcze daty premiery słuchawek WH-1000XM5, a przecieki również nie określają konkretnego harmonogramu premier. Jednak XM5 został zauważony w plikach FCC kilka miesięcy temu, więc powinniśmy je wkrótce zobaczyć.

Z innych wiadomości Sony wciąż ma najgorszy schemat nazewnictwa słuchawek w branży.

READ  Deweloper Pokemon GO Niantic oszczędza 8% siły roboczej; 4 projekty anulowane

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top