Hołd dla Guya LaFleura | NHL.com

MONTREAL – Zgodnie z życzeniem rodziny Lafleur, Montreal Canadiens ogłosił w niedzielę wydarzenia na przyszły tydzień, poprzedzający pogrzeb Guya Lafleura.

Z szacunku dla opinii publicznej, która wspierała Guya przez lata, rodzina LaFleur zgodziła się podzielić swoim żalem ze społecznością. Zgodnie z życzeniem rodziny wszystkie zajęcia będą odzwierciedlać wizerunek legendy nieżyjącej już hokejowej legendy: będą bezpretensjonalne i przystępne.

Na dzisiejszym meczu w Bell Center wszyscy kanadyjscy gracze będą nosić słynny numer 10 jako uroczystą naszywkę na koszulkach. Aby uczcić spuściznę Lafleura, zespół zaprezentuje specjalną imprezę przedmeczową ku pamięci słynnego gracza i człowieka, którym był.

Lafleur będzie w Bell Center w niedzielę 1 maja od południa do 20:00 oraz w poniedziałek 2 maja od 10:30 do 15:00. Fanów, którzy chcą złożyć ostatni hołd Lafleurowi, zapraszamy do odwiedzenia The Bell Center Korzystanie z głównego wejścia na 1909 rue des Canadiens de Montreal.

Narodowy pogrzeb odbędzie się we wtorek 3 maja o godzinie 11:00 w Katedrze Maryi Królowej Świata, znajdującej się na Rene Levesque Street, Mansfield Corner. Na prośbę rodziny wydarzenia będą organizowane przez Kanadyjczyków we współpracy z Protocole du Gouvernement du Quebec.

Członkowie społeczeństwa, którzy chcą złożyć kondolencje, mogą odwiedzić Strona internetowa dla Kanadyjczyków.

Fani, którzy chcą uczcić pamięć Lafleura, wpłacając składki na Fundusz Badań nad Rakiem Guya Lafleura, mogą przekazać darowiznę w jego imieniu na rzecz Fondation du Centre hospitalier de l’Université de Montréal (CHUM).

Rodzina LaFleur dziękuje mediom i opinii publicznej za dalsze szanowanie ich prywatności w tym trudnym czasie.

Przegląd wydarzeń:

Niedziela 1 maja od 12:00 do 20:00 i poniedziałek 2 maja od 10:30 do 15:00

Pan Lafleur będzie znajdował się w stanie w Bell Center (wejście główne, 1909 rue de Canadines de Montreal)

Wtorek 3 maja o godzinie 11:00

READ  Radwan i Malek kwalifikują się do meczu półfinałowego z Australią po panice grypy

Pogrzeb (Katedra Maryi Królowej Świata, Rene Levesque Street, Mansfield Corner)

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top