Barkov ma potrójną, 5-punktową przewagę Panthers przeciwko Canadiens

Wschód słońca, Floryda – Aleksander Barkow Zdobył potrójną i dwie asysty po powrocie z kontuzji, pomagając Florida Panthers w zwycięstwie 7-2 nad Montreal Canadiens na FLA Live Arena w czwartek.

Barkov, który opuścił trzy poprzednie mecze z powodu kontuzji kolana, zdobył swojego czwartego hat-tricka w karierze.

„Czuję, że mam tam jakieś wibracje” – powiedział Barkov. „Grając z naprawdę dobrymi graczami, znajdą mnie. To wszystko”.

Mateusz Tkaczuk Miał na swoim koncie dwa gole i asystę Cartera Verhaghe’a Miał gola i asystę dla Panter (16-16-4), które przegrały trzy z rzędu. Siergiej Bobrowski Wykonano 25 zapisów.

Arbera Xhekaja Miał cel i pomoc, i Josha Andersona Rekord dla Canadiens (15-18-3), którzy przegrali cztery z rzędu i mieli bilans 1-6-1 w ostatnich ośmiu meczach. Sama Montembolta Dokonano 34 eksportów.

„Uwielbiam walkę, którą stoczyliśmy dziś wieczorem, szczególnie w pierwszej [period]- Nie było idealnie, ale walczyliśmy – powiedział trener Montrealu, Martin St. Louis.

Floryda była 3 na 6 w grze o władzę; Montreal był 2 na 4. Canadiens stracili sześć bramek w ostatnich 12 rzutach karnych.

„Nasza Partia Pracy boryka się teraz z problemami” – powiedział St. Louis. „Przez większą część wczesnego sezonu szło nam naprawdę dobrze. Teraz mamy naprawdę dobry trening siłowy i trochę nam nie idzie. Trzeba im przyznać uznanie, a dla nas, o ile bóle wzrostowe są trochę, nie można kupić tych powtórzeń.”

Barkow dał Panterom prowadzenie 1:0 2:37 w pierwszej tercji, kiedy Gustawa ForslingaStrzał punktowy trafił w talię Barkova, a następnie przy 11:50 wyrównał na 2:0 po strzale z nadgarstka z lewego koła w przewadze.

Xhekaj obniżył wynik na 2-1 o 14:14 po mocnym uderzeniu z dystansu.

Barkov skompletował hat-tricka o 15:22, kiedy złapał poruszający się krążek przed siatką i wykonał bekhend nad Monttemboltem.

READ  Brad Josho pokonał Jasona Gunnlogsona, Tima Hortonsa-Briera

„To jeden z najlepszych graczy w lidze”, powiedział Xhekaj, „więc jeśli dasz takiemu graczowi przestrzeń i czas, on cię popchnie”. – To właśnie zrobił dziś wieczorem.

Anderson zdobył 3-2 o 19:13 po zbiórce w ostatniej minucie gry przewagi 5-3.

Tkachuk powiększył prowadzenie do 4:2 w drugiej tercji 6:22, zdobywając kolejnego gola w grze w przewadze, kiedy się przewrócił. Brandona Montourastrzał w punkt.

Verhaeghe podwyższył wynik na 5:2 w 4:14 trzeciej tercji, strzelając z bliskiej odległości ponad prawym ramieniem Monttembelta.

„Wiemy, co musimy zrobić, i chcemy to zrobić ponownie” – powiedział Verhaghe. „Chcemy grać w ten sam sposób, wygrać lub przegrać. Chcemy kontynuować naszą grę i spróbować ją zbudować. To dobry mecz dziś wieczorem, ale musimy kontynuować tutaj”.

Tkachuk dał Panterom prowadzenie 6:2 w czasie 7:24 dzięki grze w przewadze. Ito Losarinen Wynik 9:31 dla finału 7-2.

„Zagraliśmy dokładnie tak, jak chcieliśmy” – powiedział Barkow, kapitan Panter. „W tej chwili chodzi o to, aby nadal grać w ten sposób i nadal budować każdą grę”.

Uwagi: Barkov został szóstym zawodnikiem w historii Panthers, który strzelił trzy gole w jednym okresie i dopiero drugim zawodnikiem z takim samym numerem w pierwszym, dołączając do Stephena Reinbrechta (30 października 2009). Jego gol w grze w przewadze uczynił go liderem wszechczasów Florydy w tej kategorii z 67, wyprzedzając Scotta Mellanby’ego. … Montour miał trzy asysty. … obrona Panter Aarona Akblada (plus 3 w 23:24 czasu lodowego) f Radko Judasz (Cztery trafienia o 18:07) Wszyscy wrócili po kontuzji. …Napastnik z Florydy Anton Levchi Zagrał 9:41 w swoim debiucie w NHL. … Kanadyjczycy do przodu Brendana Gallaghera Wrócił po opuszczeniu 13 meczów z powodu kontuzji dolnej części ciała. Miał trzy strzały na bramkę i 17 minut karnych na 13:41. … obrońca z Montrealu Ignorancja Caydena Opuścił lód pod koniec trzeciej tercji z widoczną kontuzją nogi po zaplątaniu się z Barkowem za siatką. St. Louis nie miał aktualizacji.

READ  Tatum zajmuje 4. miejsce, Celtics poślizg u siebie po dwóch meczach po zwycięstwie 118-112 nad Pelicans