Najnowsze informacje na temat Philipa Forsberga

Filip Forsberg Jest jednym z najlepszych potencjalnych wolnych agentów dostępnych na niezwykle nasyconym rynku gwiazd atakujących poza sezonem. Może jednak nie trafić na otwarty rynek, jako dyrektor generalny Nashville Predators David Boyle Potwierdzony Dziś obie strony są bliskie porozumienia, nazywając to „pierwszym golem” do podpisania.

Boyle powiedział również dziennikarzom, że Forsberg chciałby klauzuli o braku ruchu w swojej umowie. Prawdopodobnie będzie to główny punkt sporny w umowie, ponieważ Boyle jest znany z tego, że jest skąpy w oferowaniu jakiejkolwiek formy ochrony handlu. Tylko jeden zawodnik z Nashville, kapitan rzymski joussima stan unieruchomienia.

Gdyby Forsberg zniknął z rynku, cała uwaga byłaby skupiona na niej Johnny Goudreu Dla zespołów, które chcą dodać skrzydło gwiazd do swojego składu. Podczas gdy Calgary pchaj mocno Osiągnięcie przedłużenia ze skrzydłowym przed 13 lipca nie wygląda tak blisko egzekucji, jak umowa z Forsbergiem.

Forsberg jest liderem wszech czasów w Nashville pod względem liczby bramek z 202 bramkami. Wiele raportów w ciągu ostatnich kilku tygodni sugerowało, że transakcja prawdopodobnie spadnie w przedziale 8 milionów dolarów, co jest wartością godziwą dla strzelca trzykrotnego gola, który teraz stale się toczy. . punkt za każdą grę. Po podpisaniu i objęciu go w posiadanie Ryan McDonagh Z Tampa Bay zespół nadal będzie miał około 10 milionów dolarów na przykrywkę do działania bez żadnych innych dużych kontraktów do ponownego podpisania, co czyni z nich kandydata dla Black Horses do aktywnego działania w wolnej agencji, jeśli Poile zdecyduje się na to.

READ  Typy z 15 tygodnia, w tym Browns vs. Najeźdźcy i Seahawks kontra Najeźdźcy. Barany - Atletyczny

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top