Apple ma problemy z dostawą iPhone’a 14, chociaż wpływ powinien być nadal ograniczony

Apple ma problemy z dostawą iPhone’a 14, chociaż wpływ powinien być nadal ograniczony

Mówi się, że nadchodząca flagowa seria iPhone’a 14 firmy Apple będzie borykać się z problemami z dostawami, gdy firma przygotowuje się do premiery. Dostawcom brakuje składników. Jednak analityk Apple TF International Securities Ming Chi Kuo Uważa się, że powinno to mieć ograniczony wpływ na masową produkcję urządzeń.

Niedawno dowiedziałem się, że niektórzy dostawcy paneli i pamięci do iPhone’a 14 doświadczyli problemów z dostawami „, mówi Kuo w tweecie. Choć może to być powodem do niepokoju, biorąc pod uwagę, że Apple historycznie prezentuje i wypuszcza nowego iPhone’a we wrześniu. Jednak, Kuo nadal wyjaśnia, że ​​inni dostawcy mogą pomóc wypełnić tę lukę.

Jak podkreśla Kuo, Samsung jest „prawie jedynym dostawcą 3Q22 i może zaspokoić rosnący popyt na produkcję iPhone’a 14 Pro”. Kuo spodziewa się, że Micron i SK Hynix rozpoczną wysyłkę najwcześniej w czwartym kwartale 2022 r. Mówi się, że harmonogram certyfikacji Micron rozpoczął się później. Z drugiej strony Hynix miał problemy z jakością.

Jeśli chodzi o dostawców paneli, Kuo oczekuje, że Samsung i BOE wypełnią lukę spowodowaną przez LG Display. Dostawca płytek miał problemy z wyglądem w przypadku podstawowych modeli iPhone’a 14 i Maxa. Kuo mówi jednak, że LG Display „nie powinno zająć dużo czasu, aby rozwiązać ten problem”.

To nie pierwszy raz, kiedy słyszymy, że iPhone 14 ma problemy z dostawą. W maju to Zgłoszone Że niektóre urządzenia z serii iPhone 14 mogą być opóźnione z powodu blokady COVID-19 w Chinach. Ponadto w toku Wojna na Ukrainie Może również stanowić przeszkodę w łańcuchu dostaw Apple.

READ  Zdjęcia przedniego aparatu Pixel 7 i 7 Pro są rozmyte, ziarniste i ziarniste

Apple nie wstydzi się manipulować niektórymi modelami iPhone’a. Na przykład w 2018 r. Apple wypuścił iPhone’a XR przed swoimi najlepszymi telefonami iPhone XS i iPhone XS Max. Linia iPhone’ów 14 może spotkać się z podobnym wdrożeniem w warunkach produkcji.

Jak wspomniano wcześniej, Apple prawdopodobnie wypuści iPhone’a 14 tej jesieni. Jednak na oficjalne potwierdzenie ze strony firmy będziemy musieli poczekać jeszcze w tym roku.

źródło: Umieść tweeta

Przez: 9to5Mac

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *