Data premiery, gdzie kupić, cena i wszystko o ogromnej kolekcji 9090 sztuk

Lego ostatecznie potwierdziło największy w historii zestaw oparty na Titanicu w czwartek, 7 października. Mega zestaw będzie składał się z 9090 elementów, aby uzupełnić replikę o wysokości 4,5 stopy skazany na zagładę statek który zatonął w Oceanie Atlantyckim 15 kwietnia 1912 roku.

Oryginalny statek jest około 220 razy większy niż wersja LEGO Titanic. Lego oceniło zestaw jako 18+ do cateringu dla dorosłych Hobby Kto by się chwalił bałaganem z tak drogim modelem.

Podobnie jak sam Titanic, największy model Lego w historii (stan na 2021 r.) ma niezwykle misterną dbałość o szczegóły. Ma ponad 53 cale (4,2 stopy) długości, 17,5 cala (1,46 stopy) wysokości i 6 cali (0,5 stopy) szerokości.


Kiedy zostanie wydany zestaw Lego Titanic?

Jak wspomniano powyżej, zamówienia na kolekcję w przedsprzedaży rozpoczynają się w poniedziałek (11 października). Jednak faktyczna data premiery jest ustalona na 8 listopada. Oficjalna strona Lego oferuje bezpłatną wysyłkę, a ekspresowa wysyłka produktu jest dostępna za dodatkową opłatą.

Ponadto kupujący mogą zwrócić zakup 90 dni po zakupie. Pudełko musi jednak pozostać zamknięte.

Lego Titanic kosztuje około 629,99 USD i będzie dostępny w przedsprzedaży oficjalnie od 11 października lego .strona. W Wielkiej Brytanii będzie to kosztować około 570 funtów. W międzyczasie Europa dostanie go za 629,99 euro.


Funkcje grupowe

Lego delicious stworzyło wyszukany wygląd dla RMS Titanic. zgodnie z opisem Łamigłówki On mówi ,

„Przekrój ujawnia szczegóły wnętrza, takie jak jadalnia pierwszej klasy, okazała klatka schodowa, jedna z kotłowni i kilka kabin różnych klas pasażerskich”.

W sekcji znajdzie się również jadalnia, palarnia i czytelnia.

Silniki (zdjęcie za pośrednictwem LEGO Group)
Silniki (zdjęcie za pośrednictwem LEGO Group)

Ponadto zestaw Titanic Lego będzie zawierał odnowiony basen, mostek, pokład granatu, maszynownię i wiele więcej. Skala 1:200+ będzie również zawierać realistyczne szczegóły, w tym ponad 16 łodzi ratunkowych, ławki i dźwigi towarowe, flagę Wielkiej Brytanii i ponad 300 włazów.

READ  Jak uzupełnić energię w Metroid Dread

Podobnie jak inne realistyczne modele Lego, Lego Titanic będzie miał regulowane głowice masztów, kotwice, ruchome śmigła i tłoki silnika.

Silniki LEGO Titanic (zdjęcie za pośrednictwem LEGO Group)
Silniki LEGO Titanic (zdjęcie za pośrednictwem LEGO Group)

Mike Sacchi, profesor projektowania w Lego, stwierdził w komunikacie prasowym:

“Projektowanie LEGO Titanic z takim naciskiem na szczegóły i rozmiar, ale także na precyzję, pozwoliło nam stworzyć jedno z najtrudniejszych do tej pory doświadczeń związanych z budowaniem. Wiemy, że budowniczowie klocków i entuzjaści statków w każdym wieku pokochają budowanie i eksponowanie w ich domach”.

ten Model Do zestawu dołączono również sześć pasujących do siebie uchwytów, dzięki którym po ukończeniu można wyeksponować model. W zestawie znajduje się również plakietka z nazwą kultowego statku.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top