Zapowiedziano wydarzenie z okazji 20. rocznicy Kingdom Hearts

Widziałeś ostatnią? Rozbić Bros. Ostateczny Reklama jeszcze? Tak, Sora zbliża się do Rozbić Bros.! A to nie wszystko, Square Enix wciąż ma Kolejna niespodzianka w rękawie. Wraz z ogłoszeniem DLC ekskluzywnego dla Switcha, firma wydała zwiastun dla Królestwa SercaWydarzenie z okazji 20. rocznicy. Szczegóły dotyczące wydarzenia zostaną jednak podane później, a zwiastun przedstawia kilka nadchodzących projektów z okazji rocznicy franczyzy.

Kingdom Hearts Integration Masterpiece dla chmury Już na Nintendo Switch. Jak można się spodziewać po nazwie, w grę można grać tylko za pośrednictwem transmisji strumieniowej na żywo online, takiej jak port Switch of Hitman 3I Assassin’s Creed Odyssey, I Resident Evil 7. Jeśli oglądałeś plik Super Smash Bros. Chociaż być może już o tym słyszałeś. Pakiet zawiera wszystko Królestwa Serca Gry, ale możesz kupić każdą osobno:

 • Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remiks. Zawiera:
  • Kingdom Hearts FINAL MIX gra.
  • Kingdom Hearts Re: Łańcuch wspomnień.
  • Kingdom Hearts 358/2 dni (Remaster kinowy HD).
 • Gra Kingdom Hearts II FINAL MIX.
  • Kingdom Hearts Birth by Sleep FINAL MIX.
  • Kingdom Hearts Re: zaszyfrowane (Remaster kinowy HD).
  • Kingdom Hearts HD 2.8 Prolog finałowego rozdziału. Zawiera:
  • Kingdom Hearts Dream Drop Odległość HD.
  • Kingdom Hearts 0.2 Narodziny przez sen – ścieżka segmentowa –.
  • Tylna okładka Kingdom Hearts (Film).
 • I Kingdom Hearts III + Przemyśl DLC.

gra mobilna Kingdom Hearts Union χ [Cross], która została zamknięta w czerwcu 2021 roku, ma teraz bezpłatną wersję offline, w której gracze mogą oglądać wszystkie części historii w trybie kinowym aplikacji. Kingdom Hearts Mroczna Droga, ostatni rozdział do Kingdom Hearts Union χZostanie wydany tej zimy. Dodanie większości funkcji rozgrywki z wersji online do aplikacji offline.

I oczywiście na koniec kilka nowych marek Królestwa SercaTowary z okazji 20. rocznicy będą również dostępne w sprzedaży. Zwiastun oferował tylko dwie części, ekskluzywną szachownicę i czarno-białą walizkę, ale nadchodzi więcej, a przedmioty do kupienia będą się różnić w zależności od regionu.

READ  Jak teraz zainstalować system Windows 11

Cross Square Enix i Disney Action RPG Series Królestwa Serca Zadebiutował na PlayStation 2 28 marca 2002 roku. Przed wydaniem epizodyczne tempo melodia pamięci i oryginał odległość spadania marzeń To jedyne dwa tytuły, w które można grać na konsolach Nintendo. Pomimo posiadania tylko trzech głównych gier, seria słynie nie tylko z połączenia hipnotyzujących historii Disneya. Idiota krzyczy o ciemnościI światło i serce i wszystko pomiędzy, ale także do uwolnienia Około dziewięciu spin-offów Z mylącymi nazwami, które całkowicie dezorientują każdego nowicjusza w serii. Chodzi mi o to, jak w ogóle wymyślają tłumaczenia takie jak „358/2 dni” lub „0.2”? Na szczęście będziesz mógł spędzić dziesiątki godzin próbując w pełni rozszyfrować kod Królestwa Serca Epic się z portem przełącznika – lub możesz przeczytać Nasze pisanie o franczyzie Zamiast tego za kilka minut. Bądź na bieżąco w The Nerd Stash, aby uzyskać więcej aktualizacji gry i spryt.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top