Anglia przekroczyła Andorę, a Polska przepłynęła obok San Marino

Piąty gol Anglika Jacka Grilisha (R) w eliminacjach do Mistrzostw Świata FIFA 2022 w Andorra la Vella w Andorze, 9 października 2021 r. / por.

Piąty gol Anglika Jacka Grilisha (R) w eliminacjach do Mistrzostw Świata FIFA 2022 w Andorra la Vella w Andorze, 9 października 2021 r. / por.

Jack Grilish strzelił swojego pierwszego gola dla Anglii, dodając nieco późnego blasku biegowi Andory 5-0, który był o krok bliżej do osiągnięcia jego miejsca w przyszłorocznym finale Pucharu Świata.

Aby zakończyć satysfakcjonującą noc dla menedżera Anglii Garetha Southgate, Grealish zakończył robienie spadków znaku towarowego.

Ben Silwell i Pugayo Saga wygrali 2-0 na krótko przed przerwą. Tommy Abraham, który zaliczył pierwszy start cztery lata temu, pokonał 3-0 i obronił go, zanim James Ward-Bros wykorzystał rzut karny w 79. minucie.

Ale najlepsi zostali ostatnio uratowani, gdy Andrea, która była zmęczona, zanim została wbita w Grilish low shot, wędrowała po obronie.

Po kolejnym meczu podobnym do zwycięstwa Anglii 4:0 na Wembley w zeszłym miesiącu, Andora zapewniła mocną i silną obronę, ale nie pasowała do najbardziej zmienionej drużyny Southgate, która odniosła szóste zwycięstwo w siedmiu meczach w grupie.

Anglia ma teraz 19 punktów, o cztery więcej niż Albania, która wygrała na Węgrzech io pięć więcej niż Polska. Dwa zwycięstwa w ostatnich trzech meczach potwierdzą ich miejsce w Katarze.

Piłkarze z Polski i San Marino są aktywni podczas eliminacji do Mistrzostw Świata FIFA 2022 9 października 2021 r. w Warszawie.

Piłkarze z Polski i San Marino są aktywni podczas eliminacji do Mistrzostw Świata FIFA 2022 9 października 2021 r. w Warszawie.

W sobotę Polska pokonała San Marino 5-0 w grupie I.

Polski trener Paolo Sousa rozpoczął mecz z dwoma graczami z początkowego składu przeciwko Anglii we wrześniu, z emerytowanymi graczami, takimi jak Piotr Zilinsky, Kamil Klik i Krzekorsk Krykovyak przed wtorkowym kryzysowym meczem z Albanią.

READ  Polska wygrywa 800 m na Polish Track and Field Meet po Igrzyskach Olimpijskich w Tokio

Po golu San Marino strzelił gola z bliskiej odległości 10 minut później Polak Karol Sviedersky.

Obrońca Tomas Ketsiora uderzył piłkę pod dach siatki, a gospodarze po pół godzinie zwiększyli przewagę. Napastnik Adam Buxa strzelił hat-tricka w 84. minucie meczu z San Marino we wrześniu.

Christoph Biotech uderzył piłkę w siatkę na przystanku swojego pierwszego meczu po wyzdrowieniu po kontuzji, która uniemożliwiła mu grę w Euro 2020.

Źródło (-a): Reuters

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top