Prawie 50 psów uratowanych z jednego domu w pobliżu Brantford

Burford –

Z jednego domu w pobliżu Brantford uratowano 47 psów, trzy koty i żółwia.

Zwierzęta odkryto w rezydencji w Burford 2 października, po tym, jak mieszkający w domu mężczyzna został zabrany do szpitala po wezwaniu karetki po pomoc, a później został uznany za zmarłego.

„Śmierć tak naprawdę w ogóle nie była związana z psami. To nie jest podejrzane. Nie ma obaw o bezpieczeństwo publiczne” – powiedział Konrad Vitalis, Konrad Vitalis.

Policja twierdzi, że nie zostaną wniesione żadne zarzuty, a śledztwo zostało zakończone. Skontaktowano się z Hillside Kennels Animal Control w celu uzyskania pomocy w postępowaniu ze zwierzętami.

„Bez wchodzenia w krwawe szczegóły, żaden z psów nie był na zewnątrz przez co najmniej trzy lata” – powiedziała Cassia Brayden z Hillside Kennels Animal Control.

Brayden jest także założycielem Sato Saved End of the Line Dog Rescue and Reareness. Powiedziała, że ​​wiele zwierząt było straumatyzowanych, głodnych i chorych.

Walcz z ranami o różnych tygodniach i stopniach gojenia. „Niektóre psy mają skórę jak skóra” – powiedział Bryden.

Wśród zwierząt w domu były dwa psy, Tara i Nelson. Są spokojniejsi niż niektóre z ich rodzeństwa, powiedział Bryden, które wciąż potrzebują trochę czasu, aby przyzwyczaić się do przebywania z ludźmi i w nowym środowisku.

„Nie idą jeszcze dobrze. Pełzają, ponieważ są tak przestraszeni” – powiedział Bryden.

Bryden ratuje zwierzęta od 15 lat, ale powiedziała, że ​​nigdy nie zajmowała się takim problemem. Powiedziała, że ​​uwielbia pomagać i warto, gdy widzisz merdające ogony i nadzieję w oczach zwierząt.

„Można powiedzieć, że naprawdę chcą być kochani” – powiedział Bryden.

Hillside Kennels twierdzi, że otrzymuje dużą pomoc od społeczności.

“Smycze, para pochodziła dziś z rodziny. Wszyscy byli absolutnie niesamowici, oprócz wszystkich otrzymanych darowizn finansowych” – powiedziała Tracy Gibson, współwłaścicielka Hillside Kennels Animal Control.

READ  Algoma Steel świętuje kwartalne zyski

Pracownicy Hillside Kennels powiedzieli, że mogą pomieścić w swoim obiekcie tylko mniej niż tuzin psów. Pozostałe psy pozostały w ośrodkach ratunkowych i innych domach opieki w całym hrabstwie.

Bryden rozpoczął zbiórkę pieniędzy na pomoc zwierzętom. Każdy, kto chce przekazać darowiznę, może odwiedzić Strona GoFundMe.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top