Aktualizacja PS5 rozwiązuje jeden z najgłupszych problemów z konsolą

Minęło ponad osiem miesięcy, odkąd Sony wypuściło PlayStation 5. W tym czasie pojawiło się kilka aktualizacji oprogramowania systemowego, ale wszystkie były stosunkowo niewielkie. W tym tygodniu pierwsza duża aktualizacja jest wreszcie udostępniana beta testerom. Niewątpliwie najbardziej godną uwagi cechą aktualizacji jest Obsługa urządzeń SSD M.2. W momencie premiery nie było możliwe rozszerzenie pamięci masowej SSD konsoli. Ale od tej aktualizacji będzie można umieszczać dyski SSD M.2 w gnieździe rozszerzeń PS5. Oczywiście nie jest to jedyna rzecz, która wyróżnia się w aktualizacji, stwierdzili beta testerzy.

Dzisiejsza najlepsza oferta The Unreal Deal daje Ci najgorętszy inteligentny domowy gadżet Amazona za 23 USD – plus 40 USD kredytu! Cennik:29,98 USD Cena £:22,92 USD oszczędzasz:7,06 USD (24%) Kup Teraz Dostępny od Amazon, BGR może dać ci prowizję Dostępne w Amazon BGR mogą otrzymać prowizję

Konsole do gier wideo są teraz tak zaawansowane, że potrzebują własnych aktualizacji oprogramowania. DualSense na PS5 nie jest wyjątkiem. Problem polega na tym, że PS5 da ci szansę aktualizacji konsol tylko wtedy, gdy włączysz konsolę. Czasami możesz przypadkowo anulować roszczenie, gdy się pojawi. Jeśli to zrobisz, będziesz musiał poczekać kolejne 24 godziny, aż pojawi się ponownie. To dziwny system.

Dzięki Bogu krawędź RaportyWydaje się, że Sony poprawiło tę sytuację w aktualizacji. W wersji beta 2.0 pojawił się nowy sposób aktualizacji kontrolera DualSense. Jeśli pójdziesz do Ustawienia > Akcesoria > Kontrolery, powinieneś zobaczyć nową opcję o nazwie Oprogramowanie do zdalnego sterowania bezprzewodowego. Poinformuje Cię, jaka wersja oprogramowania jest aktualnie uruchomiona na Twojej konsoli, i pozwoli zainicjować aktualizację, jeśli jest dostępna. Roszczenia również będą się pojawiać.

Wszystko inne w aktualizacji PS5 beta 2.0

Interfejs PS5 nadal wymaga wiele pracy, ale skonfigurowanie aktualizacji konsoli to dobry początek. Kolejną przydatną funkcją w wersji 2.0 beta jest możliwość zmiany układu elementów sterujących na dole ekranu w Centrum sterowania. Z jakiegoś powodu Sony postanowiło utrudnić dostęp do sterowania zasilaniem na PS5, ale powinno to wyeliminować co najmniej jeden z dodatkowych kroków.

READ  Potężna aktualizacja iPhone'a, przygoda ARM firmy Adobe, zaginiony MacBook Pro firmy Apple

Inne nowe funkcje obejmują opcję odtwarzania dźwięku 3D przez głośniki telewizora, oddzielne ikony dla wersji gier na PS5 i PS4, śledzenie trofeów, które pozwala śledzić do pięciu trofeów na grę oraz ulepszenia biblioteki, którą trzeba zrobić. menu, które jest łatwiejsze w nawigacji.

Aktualizacja beta PS5 firmy Sony została wydana w czwartek, więc może minąć trochę czasu, zanim dotrze do publiczności. Możesz zarejestrować się w programie beta oprogramowania systemowego PS5 Na stronie PlayStation.

Dzisiejsza najlepsza oferta The Unreal Deal daje Ci najgorętszy inteligentny domowy gadżet Amazona za 23 USD – plus 40 USD kredytu! Cennik:29,98 USD Cena £:22,92 USD oszczędzasz:7,06 USD (24%) Kup Teraz Dostępny od Amazon, BGR może dać ci prowizję Dostępne w Amazon BGR mogą otrzymać prowizję

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top