Aktualizacja Apple ios: Apple wprowadzi aktualizację iOS 16.1 24 października: „Aktywności na żywo”, „Ważne” do „Ładowania czystej energii”, lista oczekiwanych funkcji

Aktualizacja Apple ios: Apple wprowadzi aktualizację iOS 16.1 24 października: „Aktywności na żywo”, „Ważne” do „Ładowania czystej energii”, lista oczekiwanych funkcji
Apple przygotowuje się do wydania aktualizacji iOS 16.1 z nowymi funkcjami, w tym „Aktywnościami na żywo” i „Czystym ładowaniem”. Gigant technologiczny ogłosił, że 24 października wypuści znacznie opóźnionego iPada 16. Doprowadziło to wielu do spekulacji, że aktualizacja iOS 16.1 może zostać wydana przez Apple w tym samym czasie, co iPadOS 16.

Według ostatnich doniesień Apple już w poniedziałek wprowadza nową aktualizację iOS 16.1 dla iPhone’ów wraz z iPadOS 16.

Każdy iPhone z systemem iOS 16 będzie mógł pobrać aktualizację iOS 16.1. Wszystkie telefony Apple, w tym modele iPhone 8, iPhone 9 i nowsze, kwalifikują się do aktualizacji.

Według doniesień w nowej aktualizacji nastąpią pewne poważne zmiany. Dzięki najnowszej wersji iOS 16.1 użytkownicy iPhone’a będą mogli subskrybować Apple Fitness+, nawet jeśli nie mają zegarka Apple Watch. Oprócz tego aktualizacja oprogramowania będzie obejmować udostępnioną obsługę biblioteki zdjęć iCloud.

Dzięki temu będziesz mógł udostępniać swoje zdjęcia pięciu innym osobom, które również mogą uzyskać prawa do dodawania, edytowania lub usuwania zdjęć z biblioteki.

« Powrót do historii rekomendacji

Super świąteczne oferty Apple: iPhone 13 i AirPods Pro właśnie stały się tańsze

Super świąteczne oferty Apple: iPhone 13 i AirPods Pro właśnie stały się tańsze

Okres świąteczny jest coraz większy i lepszy. Jeśli z niecierpliwością czekałeś na zakup iPhone’a i innych urządzeń Apple, to jest idealny moment. Giganci handlu elektronicznego, tacy jak Flipkart, Amazon i firmy technologiczne, ogłosili lukratywne oferty na produkty Apple.

Tymczasem działania na żywo pozwolą użytkownikom być na bieżąco z informacjami w czasie rzeczywistym z ekranu blokady. Funkcja „Na żywo” będzie dostarczać aktualne informacje o biegowej grze sportowej lub śledzić postępy w podróży.

Aktualizacja iOS 16.1 umożliwi użytkownikom usunięcie aplikacji Portfel po raz pierwszy. Jednak usunięcie aplikacji Wallet oznacza, że ​​wiele funkcji nie będzie dostępnych, w tym Apple Pay, Apple Cash i Apple Card.

Inne aktualizacje obejmują Mater, nowy standard łączności w inteligentnym domu, który umożliwi bezproblemową współpracę kompatybilnych akcesoriów na różnych platformach, oraz Clean Power Charging, który skupi się na zmniejszeniu śladu węglowego iPhone’a poprzez planowanie czasu ładowania, gdy jest poza siecią. Korzystanie z czystszych źródeł energii.

iPhone kontra Android: Czy powinieneś przełączyć się na Apple?

iPhone kontra Android: Czy powinieneś przełączyć się na Apple?

Jeśli chodzi o kupno nowego smartfona, ludzie zwykle borykają się z dwoma najpopularniejszymi systemami operacyjnymi – Androidem i iOS. Jeśli planujesz uaktualnić swój telefon komórkowy, oto kilka powodów, dla których warto przejść z Androida na iPhone’a.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *