Conor Brown z dalszej rywalizacji w stolicach z mniejszą kontuzją ciała

Conor Brown z dalszej rywalizacji w stolicach z mniejszą kontuzją ciała

Arlington, Wirginia – Conor Brown Ma mniejszą kontuzję ciała i przez długi czas będzie tęsknił za Washington Capitals. Wciąż trwają ustalenia, czy napastnik wymaga operacji.

– Za każdym razem, gdy słyszysz, że ktoś wychodzi na dłuższą metę, to nie jest dobre – powiedział w środę trener Peter Laviollette. „Byliśmy bardzo podekscytowani, że mamy go tutaj i jesteśmy częścią naszej organizacji. Frustrujące dla nas i rozczarowujące dla niego. To niefortunne”.

Brown został ranny po uderzeniu przez obrońcę Noah Julsen Podczas trzeciego okresu poniedziałkowego zwycięstwa Capitals 6-4 nad Vancouver Canucks.

Czasami to się zdarza, nie musi to wyglądać na tak dewastujące, powiedział Laviolette. „Czasami rzeczy dzieją się na lodzie i nagle mają na to długofalowy wpływ. Więc będzie go tęsknić, gdy będzie na zewnątrz”.

28-latek nie zdobył punktów w czterech meczach w tym sezonie. 28-latek został przejęty 13 lipca w ramach umowy handlowej z senatorami z Ottawy, aby pomóc wypełnić przyszłość. Tom Wilsonktóry ma pozostać nieaktywny co najmniej do grudnia po operacji naprawy zerwanego więzadła krzyżowego przedniego w lewym kolanie 24 maja.

Stolice odwiedzają senatorów w Canadian Tire Centre w czwartek (19:00 czasu wschodniego; TSN5, RDS1, NBCSWA, ESPN+, SN NOW) i będą bez wskazówek Jewgienij Kuzniecowktóry został zawieszony na jeden mecz z powodu dużej przyczepności do obrońcy Canucks Kyle Burroughs w poniedziałek.

Waszyngton również tęskni za napastnikami Niklas Backstrom (operacja resurfacingu lewego biodra) i Karl Hagelin (Operacja artroskopowa lewego biodra), wszystkie wychodzą w nieskończoność.

– Robimy to już od jakiegoś czasu – powiedziała Laviolette. „Więc gracze będą musieli podnieść się i zająć różne pozycje. Było dwóch facetów siedzących poza drużyną, którzy byli naprawdę podekscytowani wejściem tam, więc jeden z nich będzie miał szansę na to”.

READ  Pozycja Neshushkina została utrudniona przez niejasność

Brown jest w ostatnim sezonie trzyletniego kontraktu wartego 10,8 miliona dolarów, który podpisał z Ottawą 22 października 2020 r., a po jego wygaśnięciu będzie mógł zostać nieograniczonym wolnym agentem.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *