Philips debiutuje Screeneo U5, przystępny cenowo projektor 4K o krótkim rzucie za mniej niż 1800 USD

Philips debiutuje Screeneo U5, przystępny cenowo projektor 4K o krótkim rzucie za mniej niż 1800 USD

Trzymany zaledwie 16 cali od dowolnej powierzchni, Philips Screeneo U5 zamienia ścianę w ogromne 150-calowe kino 4K, które obsługuje również 3D! Utworzenie kina w twoim małym domu nigdy nie było tak łatwe, a przy cenie 1790 USD wcale nie było ekonomiczne…

Philips Screeneo U5 podąża śladami swojej poprzedniej generacji, Ekran Screeneo U4, który zadebiutował na początku tego roku i zebrał ponad 6,5 miliona dolarów na Indiegogo. Produkcja projektorów (o rozdzielczości 4K, co najmniej) na rynek masowy jest kosztowna, co skłoniło firmę Philips do zejścia na ścieżkę finansowania społecznościowego. Strategia sprawdziła się w przypadku firmy, pozwalając jej ocenić popyt i stworzyć świetny sprzęt dla entuzjastycznych wczesnych użytkowników. Podczas gdy U4 sam w sobie był imponujący, Screeneo U5 przesuwa swoje specyfikacje do granic możliwości, z większym wyświetlaczem, 2x wyższą rozdzielczością, około 6x większą jasnością i gorąco oczekiwaną obsługą wbudowanego Android TV i ExpressVPN.

Projektant: Philips

Kliknij tutaj, aby kupić teraz: 1790 USD 3476 $ (1686 $ zniżki) Pospiesz się, pozostało mniej niż 5 dni!

Projektor 4K Philips Screeneo U5 o ultrakrótkim rzucie

Projektory o ultrakrótkim rzucie są absolutnie idealne do mniejszych domów, ponieważ nie muszą być umieszczane tak daleko. Po prostu umieść projektor około stopy od ściany, a otrzymasz duży ekran, który jest idealnie prostokątny (skorygowany zniekształcenia trapezowe) i nie jest zasłonięty za każdym razem, gdy ktoś przechodzi przez pokój. Jedyną wadą projektorów Ultra Short Throw była jak dotąd ich cena – coś, nad czym firma Philips nieustannie pracuje, aby obniżyć ją dzięki linii Screeneo, która zadebiutowała w 2013 roku.

Projektor 4K Philips Screeneo U5 o ultrakrótkim rzucie

Mówiąc najprościej, Screeneo U5 może rzucić 120-calowy projekcja na ścianę, gdy jest on oddalony tylko o 11 cali… wystarczy zwiększyć tę odległość do 16 cali (jeśli masz miejsce), a teraz masz ogromny 150-calowy 4K UHD projekcja obejmująca całe pole widzenia peryferyjnego. U5 zwiększa również jasność projektora do imponujących 2200 ANSI lumenów, umożliwiając oglądanie filmów lub granie w dzień iw nocy bez trudności z widzeniem obrazu. Martwisz się koniecznością dostosowywania jasności za każdym razem? U5 ma również funkcję automatycznego przyciemniania, która dostosowuje jasność w oparciu o światło otoczenia, chroniąc Twój wzrok.

READ  Wipeout Fan Ports Classic na PC, mówiąc PlayStation, aby go wyłączył i zrobił prawdziwy remaster

Projektor 4K Philips Screeneo U5 o ultrakrótkim rzucie

Ustaw projektor pod ścianą, a Screeneo U5 zrobi prawie resztę. Funkcje korekcji trapezowej oznaczają, że zapewni ona idealnie prostokątny ekran bez względu na wszystko, a unikalny 8-punktowy system kalibracji pozwala na dalszą regulację i dostosowanie obrazu w celu uwzględnienia wszelkich niedoskonałości na ścianie lub ekranie projektora.

Projektor 4K Philips Screeneo U5 o ultrakrótkim rzucie

Screeneo U5 to znaczące ulepszenie w stosunku do swojego poprzednika, teraz z rozdzielczością 4K, wyższą jasnością i lepszymi kolorami. Dolby Vision i HDR 10 zapewniają lepszą wyrazistość, wyższy kontrast i bogatsze kolory, a FlowMotion 4 pomaga zwiększyć liczbę klatek na sekundę, aby starsze filmy (lub filmy nagrane z niższą liczbą klatek na sekundę) były płynne. Projektor działa z częstotliwością odświeżania 60 Hz, co czyni go niesamowitym również w grach, i chociaż telewizory 3D od jakiegoś czasu są nieco martwe, Screeneo U5 zaskakuje możliwościami renderowania 3D, dosłownie tworząc kino domowe. (droga popcorn nie jest wliczona w cenę)

Projektor 4K Philips Screeneo U5 o ultrakrótkim rzucie

Jedyną cechą, która naprawdę wyróżnia U5, jest fakt, że zawiera on również absolutną potęgę w dziale audio. Wyposażony w 2,2-kanałowy, 20-watowy i dedykowany cyfrowy procesor sygnałowy, U5 zapewnia potężny dźwięk Dolby Atmos podczas oglądania, łącząc ponadprzeciętny dźwięk z dynamicznym dźwiękiem, którego tak naprawdę nie spodziewałbyś się po projektorze, ale docenić podczas oglądania filmów, meczów lub klipów.

Projektor 4K Philips Screeneo U5 o ultrakrótkim rzucie

W przeciwieństwie do U4, który nie ma żadnego wbudowanego interfejsu Smart TV, U5 jest dostarczany z AndroidTV i Chromecastem, ale przesuwa poprzeczkę jeszcze dalej dzięki ExpressVPN preinstalowanemu w systemie operacyjnym, aby uzyskać dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi — całkowicie gra -zmiana funkcji dla większości urządzeń.media dzisiaj. Jednak obecność wielu portów, w tym 2 HDMI, 2 USB-A i portu VGA, zapewnia, że ​​możesz podłączyć wszystko, od starego laptopa do pendrive’a U5, aby uzyskać dostęp do lokalnych plików. Jest port LAN do podłączenia projektora do sieci przewodowej oraz gniazdo 3,5 mm na wypadek, gdybyś miał w pobliżu lepsze głośniki. Na wszelki wypadek U5 jest również wyposażony w Bluetooth 5.1, co pozwala również na podłączenie głośników bezprzewodowych. Podobnie jak jego poprzednik, Screeneo U5 jest również wyposażony w multimedialnego pilota, który znacznie ułatwia nawigację po interfejsie.

READ  Najlepsze oferty na AirPods w Cyberponiedziałek w 2022 roku

Projektor 4K Philips Screeneo U5 o ultrakrótkim rzucie

Philips Screeneo U5 jest obecnie finansowany społecznościowo na Indiegogo i zebrał prawie 3 miliony dolarów w chwili pisania tego artykułu. Jej poprzednie kampanie, projektor ultrakrótkiego rzutu Screeneo U4 i pikoprojektor Philips PicoPix Max, również odniosły ogromny sukces, otrzymując wsparcie od ponad 25 000 zwolenników. Chociaż finansowanie społecznościowe zawsze wiąże się z ryzykiem, można argumentować, że Philips ma o wiele większą wartość biznesową niż większość twórców kampanii, więc możesz mieć pewność, że Twoje pieniądze są w niezawodnych rękach. Jednak, aby osłodzić umowę, Philips oferuje 48% rabatu na Cyber ​​​​Tydzień swoim zwolennikom, umożliwiając im zakup Screeneo U5 po obniżonej cenie 1790 USD (1699 EUR). Screeneo U5 jest objęty dwuletnią gwarancją i rozpocznie wysyłkę w marcu 2023 r.

Projektor 4K Philips Screeneo U5 o ultrakrótkim rzucie

Projektor 4K Philips Screeneo U5 o ultrakrótkim rzucie

Kliknij tutaj, aby kupić teraz: 1790 USD 3476 $ (1686 $ zniżki) Pospiesz się, pozostało mniej niż 5 dni!

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *