2 października: raport informacyjny National Hockey League

Marc-Andre Fleury W niedzielę na Fiserv Forum w Milwaukee wykonał 12 rzutów obronnych na Minnesota Wild w wygranym 3-0 meczu z Chicago Blackhawks.

Florey, który grał przez cały mecz, jeszcze nie strzelił gola w przedsezonie. Uratowany 12 razy o 31:10 przeciwko Colorado Avalanche 25 września.

Conor Dewar A Matt Boldi Strzelił krótkoterminowe gole dla Wilde’a, który wygrał każdy z czterech przedsezonowych meczów.

Piotr Marazek Zrobił 30 rzutów obronnych dla Black Hawks, którzy mieli 0 do 6 w silnej grze.

Dewar dał Minnesocie prowadzenie 1:0 w 4:04 drugiej połowy po ucieczce w krótkim składzie.

Poldy strzelił 2-0 w 8:22 trzeciej rundy, również z kruche, tracąc dobicie po tym, jak Mrazek przerwał jednoręczną próbę skoku. Ryan Hartman.

Brandon Doheme Wydłużył prowadzenie 10:33 do finałowego 3-0.

Wyspiarze 2, Ulotki 1: Siemion Varlamov W dwóch okresach wykonał 16 rzutów obronnych, a Nowojorczycy pokonali Philadelphia Flyers 2-1 na UBS Arena w Elmont w stanie Nowy Jork.

Scott Mayfield Remis zakończył się w drugim okresie dla Nowego Jorku, który przegrał swoje pierwsze dwa przedsezonowe mecze. Jakub Scharick W trzeciej grze wykonał osiem rzutów obronnych.

Tony D’Angelo Nagraj dla Filadelfii i Samuel Erson Dokonano 21 eksportu.

DeAngelo strzelił gola w mocnym meczu 5 na 3 w 3:26 drugiej połowy, dając Flyersowi prowadzenie 1:0.

Kyle Palmieri Remis 1:1 nad przewagą mężczyzny 10:15, Mayfield strzelił gola wkrótce po zakończeniu meczu o władzę 15:18 w finale 2:1.

Skarek uratowany w bramce Noah Keats I DeAngelo w ostatnich dwóch sekundach trzeciej, aby dalej wygrywać.

Królowie 2, Kaczki 1: Adrian Kempe A Artur Kaliev Każdy strzelił gola w Power-play w pierwszym okresie, aby pomóc Los Angeles Kings wygrać 2-1 nad Anaheim Ducks na Crypto.com Arena w Los Angeles.

Jonathan Szybki Zrobił 24 rzuty obronne dla Kings, którzy podzielili jego pierwsze cztery przedsezonowe gry.

READ  Canuckowie wymieniają Rileya Stillmana na potencjalnego Josha Blooma

Rocco Grimaldi Strzelił dla kaczek, które były od 0 do 4 w grze o władzę. John Gibson Wykonano 31 rzutów obronnych.

Grimaldi dał Anaheimowi prowadzenie 1:0 po 42 sekundach pierwszego.

Kimbe zremisował 1-1 o 12:26 po żerowaniu po lodzie z Anzi Copetara Kaliev dał Los Angeles prowadzenie 2:1 z prawej strony przy 19:46.