2 października: raport informacyjny National Hockey League

Marc-Andre Fleury W niedzielę na Fiserv Forum w Milwaukee wykonał 12 rzutów obronnych na Minnesota Wild w wygranym 3-0 meczu z Chicago Blackhawks.

Florey, który grał przez cały mecz, jeszcze nie strzelił gola w przedsezonie. Uratowany 12 razy o 31:10 przeciwko Colorado Avalanche 25 września.

Conor Dewar A Matt Boldi Strzelił krótkoterminowe gole dla Wilde’a, który wygrał każdy z czterech przedsezonowych meczów.

Piotr Marazek Zrobił 30 rzutów obronnych dla Black Hawks, którzy mieli 0 do 6 w silnej grze.

Dewar dał Minnesocie prowadzenie 1:0 w 4:04 drugiej połowy po ucieczce w krótkim składzie.

Poldy strzelił 2-0 w 8:22 trzeciej rundy, również z kruche, tracąc dobicie po tym, jak Mrazek przerwał jednoręczną próbę skoku. Ryan Hartman.

Brandon Doheme Wydłużył prowadzenie 10:33 do finałowego 3-0.

Wyspiarze 2, Ulotki 1: Siemion Varlamov W dwóch okresach wykonał 16 rzutów obronnych, a Nowojorczycy pokonali Philadelphia Flyers 2-1 na UBS Arena w Elmont w stanie Nowy Jork.

Scott Mayfield Remis zakończył się w drugim okresie dla Nowego Jorku, który przegrał swoje pierwsze dwa przedsezonowe mecze. Jakub Scharick W trzeciej grze wykonał osiem rzutów obronnych.

Tony D’Angelo Nagraj dla Filadelfii i Samuel Erson Dokonano 21 eksportu.

DeAngelo strzelił gola w mocnym meczu 5 na 3 w 3:26 drugiej połowy, dając Flyersowi prowadzenie 1:0.

Kyle Palmieri Remis 1:1 nad przewagą mężczyzny 10:15, Mayfield strzelił gola wkrótce po zakończeniu meczu o władzę 15:18 w finale 2:1.

Skarek uratowany w bramce Noah Keats I DeAngelo w ostatnich dwóch sekundach trzeciej, aby dalej wygrywać.

Królowie 2, Kaczki 1: Adrian Kempe A Artur Kaliev Każdy strzelił gola w Power-play w pierwszym okresie, aby pomóc Los Angeles Kings wygrać 2-1 nad Anaheim Ducks na Crypto.com Arena w Los Angeles.

Jonathan Szybki Zrobił 24 rzuty obronne dla Kings, którzy podzielili jego pierwsze cztery przedsezonowe gry.

READ  Notatki z obozu w Canucks: niezłomność girlandy i punkty Gullevi

Rocco Grimaldi Strzelił dla kaczek, które były od 0 do 4 w grze o władzę. John Gibson Wykonano 31 rzutów obronnych.

Grimaldi dał Anaheimowi prowadzenie 1:0 po 42 sekundach pierwszego.

Kimbe zremisował 1-1 o 12:26 po żerowaniu po lodzie z Anzi Copetara Kaliev dał Los Angeles prowadzenie 2:1 z prawej strony przy 19:46.