Trener Blue Jays został odesłany przed rozpoczęciem meczu

Toronto Blue Jays uderzające trenera Guillermo Martineza miało kilka rzeczy do powiedzenia sędziemu Dougowi Eddingsowi przed środowym meczem z Chicago White Sox.

Emocje dla Toronto Blue Jays w środę były nadal wysokie po rozczarowującej porażce w dodatkowych inningach, naznaczonych kiepską oceną Douga Eddingsa.

Trener pałkarzy Blue Jays, Guillermo Martínez, został odesłany z boiska przed meczem, nawet po rzuceniu kilku słów z Eddingsem podczas oddawania swojej karty drużyny.

Eddings, który w środę był na trzeciej bazie, podczas 12 wtorkowych inningów przegapił 29 najlepszych callów sezonu, co dało poprawny wskaźnik call na poziomie 86,2%, Według sędziego prowadzącego. Zdetonował także sześć uderzeń.

Praworęczni uderzający znosili większość tych ciosów, ponieważ obszar uderzenia był znacznie rozszerzony o kilka dodatkowych cali od planszy. Spowodowało to wiele kontuzji dla obu drużyn i spowodowało, że trener Eddings Blue Jays został zwolniony w 10. inningu.

Eddings zakończył z marną 64% średnią celnością trafień, która jest o 24% niższa od średniej ligowej, według Scorecards. Jego ogólna celność spadła o pięć procent poniżej średniej ligowej, która wynosi 89 procent.

Dzięki niezręcznej grze Eddinga, White Sox okazał się faworytem z 2.03 przejazdami, co ostatecznie pomogło im utrzymać Blue Jays w dodatkowych rolach. Jeden z graczy Josha Harrisona strzelił zwycięski mecz w 12. inningu, dzięki czemu Chicago wygrało 7:6.

Niestety, to nie pierwszy raz, kiedy zawodnicy z Toronto mają w tym sezonie problemy ze strefą strajków. Podobną sytuację mieli z Sędzia główny Jeff Nelson podczas przegranej 7-5 z Oakland Athletics W kwietniu.

Podczas tego konkursu Nelson nie odebrał łącznie 27 połączeń, co dało ogólny wskaźnik dokładności wynoszący 86 procent. W końcu zwolnił także menedżera Blue Jays, Charliego Montoyo, za kłócenie się o piłki i kopnięcia.

Po obejrzeniu tego rodzaju spraw zrozumiałe jest, dlaczego wielu szybko denerwuje się sędziami panelu domowego. I to nie ogranicza się tylko do Blue Jays, to szybko staje się problemem całej ligi.

READ  Mistrz olimpijski Peres Jepshireshire, Evans Chebet, ukończył wyścig Kenii w maratonie bostońskim

Wystarczy powiedzieć, że strefa uderzenia robota – lub „władcy botów”, jak często się ich nazywa – nie może sięgnąć wystarczająco blisko dla większości ludzi.

Więcej od Yahoo Sports

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top