7 wspaniałych ofert na gry na PC na jesiennej wyprzedaży Steam

Jesienna wyprzedaż Steam powraca, oferując mnóstwo ofert na gry na PC na weekend. Jesienna wyprzedaż to błysk w skali w porównaniu z dłuższymi wyprzedażami letnimi i zimowymi, które trwają tylko tydzień zamiast dwóch. Chociaż jesienna wyprzedaż może nie potrwać długo, wciąż oferuje wiele dobrych ofert gier na komputery PC, z których można skorzystać, a my omówimy niektóre z najlepszych, jakie widzieliśmy tutaj.

Masowy efekt legendarnej edycji

Od tego czasu Masowy efekt legendarnej edycji Wystartował w maju i uważamy, że wielu czekało na ogromną zniżkę. Dzięki jesiennym cięciom ci niecierpliwi gracze mają teraz szansę na uderzenie. Masowy efekt legendarnej edycji 42% zniżki na sprzedaż, podnosząc cenę z 60 USD do 34,79 USD. gdzie Masowy efekt legendarnej edycji Zremasterowane pakiety trzech tytułów w oryginale efekt masowy Trylogia w jednej kompilacji, ma tu dużą wartość, a większość fanów RPG/Sci-Fi powinna rozważyć zakup tej gry w tej cenie.

Efekt Tetrisa: Online

Większość z nas grała tetris Wcześniej, ale jeśli nie grasz efekt tetrisa Być może jednak przegapiłeś najlepszą wersję klasycznej gry logicznej. Dzięki pięknej grafice, doskonałej muzyce i rozgrywce, która w jednej chwili może zmienić się z zimnej w ostrą, efekt tetrisa To wspaniałe doświadczenie. ta wersja, Efekt Tetrisa: Online Dodaje tryb współpracy i rywalizacji w trybie wieloosobowym, jeszcze bardziej ulepszając oryginalną grę. Przy cenie sprzedaży wynoszącej 26,79 USD (33% zniżki) jest to oczywiste dla każdego, kto jest nią zainteresowany. tetris.

Pozycja TD 2

Od czasu do czasu będę polecać gry typu tower defense na tych listach, ponieważ uwielbiam tower defense jako gatunek. To dla mnie trochę ponadczasowe i uważam, że wiele gier typu tower defense można odtwarzać w nieskończoność. Tym razem gra typu tower defense, o której mowa, to: Pozycja TD 2, kompletna kontynuacja gry tower defense, która rozpoczęła się jako mapa poświęcona trzecie puszki.

Pozycja TD 2 Nie dostaniesz ogromnej zniżki w jesiennej wyprzedaży Steam, ponieważ jest w sprzedaży za 12,49 USD (15% zniżki), ale nawet w pełnej cenie nadal wygląda jak kradzież dzięki kampanii i trybom wieloosobowym. Jeśli masz znajomych zainteresowanych obroną wieży, jest to łatwy zakup, ponieważ nocne sesje kooperacyjne są świetną zabawą.

READ  YouTube w końcu dodaje trzy bardzo potrzebne funkcje inspirowane Twitchem

rywale z eteru

Po latach postrzegania go jako imprezy towarzyszącej w innym wydaniu Super Smash Bros. Mistrzostwa, w końcu nacisnąłeś spust i podniosłeś rywale z eteru Krótko przed. Chociaż do tej pory tylko zarysowałem powierzchnię tej gry, mogę już powiedzieć, że gra jest doskonałą alternatywą dla Super Smash Bros.. Dla tych, którzy grają na PC. Przy 50% zniżce i obniżeniu ceny do 14,99 USD jest to dobry zakup dla każdego, kto ma ochotę na platformę do walki.

Halo: kolekcja Master Chief

Podczas gdy wielu graczy na PC może być zajętych graniem za darmo nieskończona aura Na razie nadszedł czas, aby o tym ludziom przypomnieć Halo: kolekcja Master Chief Jest też na twoim komputerze. Jest to szczególnie dogodny moment, ponieważ kompletny zestaw z oryginalnymi wylotami dzień dobry potroić, Halo 3: ODSTI dostęp do aury, I Halo 4Wyprzedaż za 19,99 USD (50% zniżki). choćby nieskończona aura To twój nowy tryb dla wielu graczy, w którym możesz grać we wszystkie klasyczne gry dzień dobry Kampanie są warte 20 USD, które możesz na nie wydać Grupa Master Chef.

Walheim

Nawet obok siebie efekt masowyI efekt tetrisa, I dzień dobryI Walheim To może być najpopularniejsza gra na tej liście (przynajmniej na podstawie ogromnej liczby recenzji Steam, które ta gra zdołała zdobyć). Istnieje wiele możliwości dla tych, którzy chcą się bawić Walheim Już objąłeś prowadzenie, ale jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, dzięki cierpliwości zaoszczędzisz kilka dolarów. Walheim To był już bezpieczny zakup za 20 USD, ale za 15,99 USD (20% zniżki) podczas jesiennej wyprzedaży warto go kupić dla każdego, kto kocha gry survivalowe w otwartym świecie.

READ  Podsumowanie: Corvette Z06 2023, Range Rover 2022 i nie tylko

pierścień bohatera

pierścień bohatera Jest to jedna z najlepszych gier niezależnych wydanych w tym roku i nawet ci, którzy są zmęczeni roguelike’ami, powinni to sprawdzić, jeśli jeszcze tego nie zrobili. Gracze, którzy mają za zadanie odbudować świat, który został wrzucony do wiecznego i mrocznego pierścienia, znajdą centralną koncepcję łup bohatera Są łatwe do zrozumienia – a potem odkryją, że w grze jest dużo złożoności. Przy 8,99 $ (40% zniżki) podczas jesiennych wyprzedaży, jest dobrze w strefie pośpiechu i jest obowiązkowy dla każdego fana roguelike.

jest zawarty

Chociaż jesienna wyprzedaż Steam może być krótsza niż zimowa i letnia wyprzedaż, zdecydowanie nie brakuje ofert. Zniżki te będą dostępne podczas jesiennej wyprzedaży, która potrwa do środy, 1 grudnia 2021 r., do godziny 10:00 czasu PT/1PM EST.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top