YouTube Short w końcu trafi na iPady i tablety z Androidem

Aplikacje społecznościowe cały czas pożyczają od siebie funkcje, aby nadążać za trendami. Snapchat, Instagram, TikTok i YouTube od dawna dodają nowe funkcje o podobnej funkcjonalności, co w ciągu ostatnich kilku lat stało się bardzo popularne w wielu innych branżach. Zebrane filmy Łącznie pięć bilionów wyświetleń na styczeń 2022 r.. Liczba obejmuje wszystkie platformy, na których dostępne są krótkie filmy YouTube, takie jak telefony z Androidem i laptopy, ale nie obejmuje tabletów, które nie obsługują tej funkcji.

Fanów YouTube ucieszy jednak wiadomość, że wkrótce krótkie filmy będą dostępne na tabletach z systemem Android i iOS. Chociaż nie będą one dostępne na obu platformach jednocześnie, wiemy przynajmniej, że YouTube planuje udostępnić je na tabletach znacznie wcześniej niż później (poprzez 9do5google).

Według YouTube opcja krótkich filmów powinna zostać wprowadzona w aplikacjach YouTube na Androida i iOS „w nadchodzących tygodniach”. Po uruchomieniu nowej funkcji użytkownicy tabletów powinni zobaczyć kartę Shorts w aplikacji YouTube. Więcej informacji na temat tworzenia krótkiej piosenki przy użyciu utworu z biblioteki YouTube są Dostępne na stronie pomocy.

READ  Aktor głosowy „BotW 2” przypadkowo dokucza dzikiemu spojlerowi na temat losu Linka

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top