10,2-calowy iPad firmy Apple spadł w tej chwili o 309 USD

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są starannie dobierane przez naszą redakcję, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli kupisz coś przez jeden z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Od kilku dni Amazon oferuje 50 USD zniżki na 10,2-calowy iPad firmy Apple, co pozwala kupić tablet za 429 USD. Ale jeśli chcesz tylko kupić tańszy model podstawowy, do tej pory nie miałeś szczęścia. W ten weekend możesz kupić wersję 64 GB za 309 USD, w porównaniu z 329 USD. I . To najlepsza zniżka roku na tablet klasy podstawowej od Apple. Pamiętaj tylko, że Amazon oferuje tylko srebrny kolor w tej cenie, podczas gdy możesz kupić zarówno srebrny, jak i srebrnoszary model za 309 USD od Walmart.

Kup 10,2-calowego iPada od Amazon – 309 USD
Kup 10,2-calowego iPada w Walmart

Zrobiliśmy Stopień W 2021 r. Tak, ma zmęczoną konstrukcję, której Apple nie aktualizował od lat, ale wciąż jest wiele do polubienia w tablecie. To solidny produkt z wewnętrznym chipem Apple A13 Bionic, który zasila wszystko, w tym szerokokątny aparat 12 MP, który jest wyposażony w funkcję „Center Stage”, która usprawnia rozmowy wideo. Żywotność baterii jest również solidna, a tablet może wytrzymać ponad 10 godzin na jednym ładowaniu.

Główne wady 10,2-calowego iPada polegają na tym, że nie jest on wyposażony w port USB-C i utknąłeś przy korzystaniu z pierwszej generacji Apple Pencil – który ładujesz, podłączając go do portu Lightning tabletu. Jeśli jednak wszystko, czego potrzebujesz, to urządzenie do przeglądania sieci oraz czytania i oglądania treści wideo, trudno się pomylić z 10,2-calowym iPadem.

Podążać Umieść tweeta Na Twitterze znajdziesz najnowsze oferty techniczne i wskazówki dotyczące zakupów.

READ  Epic Games opuszcza Fortnite online w Rosji, ale stara się zatrzymać tam handel

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top