Houston Astros wprowadza na rynek w nowym mundurze, aby połączyć Space City w 2022 roku – SportsLogos.Net News

Houston, mamy mundur.

Houston Astros tego ranka jako druga drużyna zaprezentowała strój Nike MLB City Connect na następny sezon 2022. Obywatele Waszyngtonu pod koniec zeszłego miesiąca. Pięć kolejnych drużyn dołączy do nich przed końcem roku.

Na cześć wkładu Houston w podróże kosmiczne (co pasuje do nazwy drużyny baseballowej), granatowy mundur ma ogólny wygląd nie z tego świata. Na pudełku napis „SPACE CITY” jest napisany pomarańczowym napisem „inspirowanym kosmosem”, chociaż jest to wyraźne nawiązanie do słynnego logo NASA. Rurki z przodu i wokół każdego rękawa tworzą gradient od pomarańczowego do żółtego iz powrotem, podobnie jak w „tęczowym” stroju Astros z lat 70. i 80., chociaż zespół twierdzi, że zależy to od kolorów panoramy Houston.

Na rękawie koszulki przekolorowana flaga stanu Teksas z logo Astros „H-star” zastępującym Lone Star i „SPACE CITY HOUSTON, TX” oraz symbole czterech dzielnic wchodzących w skład Houston. Projektowanie. Rękawy mają również jasnoniebieski wzór przypominający siatkę, będący hołdem dla konturów gwiazd używanych w misjach kosmicznych. Kolejna wzmianka o poprzednich misjach kosmicznych jest zawarta w znaku jock pokazującym lądownik księżycowy z licznych misji księżycowych NASA w latach 60. i 70. ze słynnymi słowami „Houston, orzeł wylądował” po lądowaniu Apollo 9 w dzisiejszych czasach. Powierzchnia księżyca w 1969 roku.

Tył koszulki zawiera imię i numer gracza w kolorze pomarańczowym z żółtym konturem. Linia biegnie od przodu koszulki (zwróć uwagę na literę „A” na koszulce Alvareza, bardzo mi się to podobało); Oczywiście każdy futurystyczny wzór na koszulce baseballowej sprawia, że ​​od razu przychodzi mi na myśl kostiumy Turn Ahead the Clock, które widzieliśmy w 1999 roku. Nie drogi, tylko obserwacja.

„Nasz kostium City Connect łączy przeszłość i teraźniejszość, czyniąc stare nowe, z ukłonem w stronę fascynującej historii podróży kosmicznych naszego miasta. Elementy Astros retro z perspektywicznym podejściem” – powiedziała Anita Segal, wiceprezes ds. komunikacji i marketingu Houston Astros w komunikacie prasowym. Futuryzm odpowiada ciągłemu dążeniu do nowych możliwości i niezwykłych zysków, które reprezentują wspaniałe miasto Houston. wspaniała społeczność – nie postrzegamy tego jako munduru, ale jako ruch dla naszego miasta i cieszymy się, że możemy się nim dzisiaj podzielić. „

Okładka Astros City Connect nadaje ciekawy nowy akcent klasycznemu projektowi „H-Star”, litera „H” pozostaje taka sama, ale gwiazda została przekształcona w prosty kontur, wokół całej grafiki obraca się baseball tęczowy gradient kostiumu z lat 70-tych Znowu klasyczny. Z boku czapki znajduje się pomarańczowa naszywka z napisem „Astros” tą samą czcionką w stylu NASA z przodu koszulki.

READ  Heaney, Rizzo i Velazquez pomagają Jankesom pokonać Red Sox

Przechodząc do spodni, numer gracza został dodany z przodu, kolejny ukłon w stronę kostiumu Astros z lat 70. Skarpetki Stance są nadal w odcieniach od pomarańczowego do żółtego, są to skarpetki, których Astros powinien używać w pełnym wymiarze godzin (ten gradient należy do was, obejmijcie go tak, jak Padres znają obejmuj brązowy!!)

Astros będą nosić swój nowy mundur City Connect „Space City” po raz pierwszy 20 kwietnia 2022 r., ale będzie on noszony w każdy poniedziałkowy mecz u siebie przez pozostałą część sezonu 2022.

Gadżety City Connect Będzie dostępny od Od 9:00 do 12:00 (czasu Houston) dzisiaj w Sklep Astros Team Store w Minute Maid Park. Kiedy czapki i czapki Houston Astros 2022 City Connect są w sprzedaży online, możesz je kupić bezpośrednio za pośrednictwem naszego linku partnerskiego tutaj, jeszcze nie dostępne. Może jutro?

Po debiucie Astros 20 kwietnia zobaczymy, jak mundury 2022 City Connect zadebiutują z Kansas City Royals 30 kwietnia, Colorado Rockies 4 czerwca, Los Angeles Angels 11 czerwca, Milwaukee Brewers 24 czerwca i San Diego Padres w dniu 8 lipca. Dowiedz się więcej o Tu jest jednolity program City Connect 2022.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top