BioWare mówi, że Dragon Age 4 będzie „skoncentrowany na jednym graczu”

BioWare Wydała dwa opowiadania z okazji Dnia Dragon Age i potwierdziła, że ​​„ciężko pracuje” Dragon Age 4, co będzie „doświadczeniem skoncentrowanym na jednym graczu”.

Wczoraj (4 grudnia) BioWare udostępnił plik Artykuły Aby dołączyć do jej społeczności w świętowaniu Era Smoka dzień. Na tym blogu studio zdradziło nieco, czego można się spodziewać po nadchodzącym tytule.

Po podziękowaniu fanom za zrobienie tego Era Smoka Tak wyjątkowe, BioWare podzieliło się dalszymi postępami Dragon Age 4, kolejny wpis we franczyzie.

Mówiąc o budowaniu nowych światów i historii do odkrycia, chcemy Was poinformować, że wciąż ciężko pracujemy nad stworzeniem kolejnej rozgrywki dla jednego gracza. Era Smoka. Jesteśmy podekscytowani na przyszły rok, kiedy będziemy mogli porozmawiać o tym, nad czym pracujemy”.

Wydaje się to wspierać Raport Wcześniej we wspomnianym roku Dragon Age 4 Zrezygnuje ze swoich planów „Live Service” i zamiast tego powróci do skupienia się na grze dla jednego gracza.

Fani również będą podekscytowani, gdy usłyszą więcej Dragon Age 4 Zostanie udostępniony w 2022 roku, choć może się wydawać, że czekanie na entuzjastycznych graczy to długi czas.

W międzyczasie BioWare podzieliło się dwoma nowymi opowiadaniami dla fanów, obie osadzone w świecie Era Smoka. nie będę wiedziała kiedy Następuje rozmowa między dwoma obserwatorami, podczas gdy wieczny płomień to zaskakująco pouczająca opowieść o dwóch nekromantach.

z powrotem w listopadzie, Dragon Age 4 Dyrektor kreatywny Matt Goldman odszedł z BioWare, a studio przyznaje, że jego odejście wpłynie na rozwój gry.

w innych wiadomościach, Phil Spencer podzielił przekonanie, że współczesny Xbox mógł zachować Bungie, uznając, żeMicrosoft skorzystało więcej niż bungee czasownik sukcesu dzień dobry”.

READ  Lenovo Slim 9i kontra Lenovo Yoga 9i Gen 7

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top