Zobacz polską selekcję przed Eurowizją

Zobacz polską selekcję przed Eurowizją

W niedzielę 26 lutego Polska wybierze swoje zgłoszenie do Konkursu Piosenki Eurowizji 2023. 10 prac weźmie udział w ogólnopolskim finale „Du BJ Cerce Europa! Wybieramy hit na Eurojji!”.

Jak oglądać: „BJ Cersei Europa! Wybieramy hit na Eurojji!’ Odbędzie się ono w niedzielę 26 lutego o godzinie 17:30 CET. Jest emitowany w Polsce Telewizja 1a także założyć polskiego nadawcę TVP Strumień online.

10 piosenek walczy o reprezentowanie Polski na 67. Konkursie Piosenki Eurowizji. Egzamin Przedpolski, Tu Bije Serce Europy! Wybieramy hit na Eurojji!To będzie 2-godzinna ekstrawagancja z muzyką na żywo i dowiemy się, która z nich pojedzie do Liverpoolu w maju!

Podczas wieczoru prezenterzy Aleksandar Sikora, Ida Novakowska i Malkorsada Tomaszewska opowiedzą nam o piosenkach, a także o emocjonującym głosowaniu na zakończenie programu.

Głosowanie odbędzie się zarówno poprzez głosowanie publiczności, jak i jury ekspertów, z których każdy przyzna 50% punktów.

W niedzielę, w ramach naszych 10 konkursowych występów, TVP przygotowała również imponujący line-up zaproszonych artystów.

Ostatni rok Tu Bije Serce Europy! Wybieramy hit na Eurojji! Zwycięzca, Ochmann, powróci na imprezę w 2022 roku po zajęciu 12. miejsca dla swojego kraju na turnieju w Turynie. rzeka.

Konkurs Piosenki Eurowizji reprezentują również Stefania (Grecja 2020 i 2021), Effendi (Azerbejdżan 2020 i 2021) oraz obecni zwycięzcy konkursu Kalush Orchestra, która swoją piosenką wygrała dla Ukrainy w 2022 roku Stefania.

Wystąpi Edita Korniak, kolejna artystka, która reprezentowała Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji. Edita była pierwszą artystką, którą Polska wysłała na konkurs w 1994 roku, jej najlepsze jak dotąd miejsce, kiedy zajęła 2. miejsce.

Na show przyjechały również 2 artystki, które reprezentowały Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji Junior: Roxie Węgiel, która wygrała konkurs w 2018 roku, oraz Sarah James, która wzięła udział w 2021 roku, zajęła 2. miejsce.

READ  Dobra pierwsza połowa wystarczyła, aby Polska pokonała Mountain Valley

piosenki

Wszystkie 10 konkurujących utworów zostało wydanych i możesz je obejrzeć poniżej w kolejności, w jakiej będą odtwarzane w niedzielę. Możesz przeczytać więcej o każdym z 10 artystów tutaj.

Jeden z nich zawiśnie pod polską flagą podczas 67. Konkursu Piosenki Eurowizji w maju:

Natasza – podnieś się

Kuba – Robisz mnie

Ahlena – Napad

Dominik Dutek – Trzymaj się

Alicja Szemplińska – Nowy dom

Felivers – Nigdy się nie wycofuj

Maja Hyży – Nigdy się nie ukrywaj

Jan – Gladiator

Blanka – Solo

Jan Majewski – Champion

Polska wystąpi w drugiej połowie drugiego półfinału Konkursu Piosenki Eurowizji 2023.

Zarejestruj się do oficjalnego Konkursu Piosenki Eurowizji biuletynSubskrypcja Oficjalny podcastI śledź nas w naszych kanałach społecznościowych – Światło sieci, Instagram, TIK Tok, Świergot I Facebook – Najpierw dowiedz się, jak zdobyć bilety na Konkurs Piosenki Eurowizji w 2023 roku.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *