Arcadius Milic jest brutalnie szczery. Planujesz już wyjazd z Marsylii? Piłka nożna

Zamiana Olympic Marcelia Wyszedł Arcadius Milic Na dobre. Polak w końcu zaczął grać. Strzelił cztery gole w siedmiu meczach i jest jednym z nielicznych zawodników OM, których nie można winić za niedawny kryzys drużyny. Polak wystartował jeszcze przed mistrzostwami Europy i gra nie tylko w reprezentacji, ale także w reprezentacji. Wymieniać się.

Obejrzyj wideo
Sukcesy gier Lewandowskiego i zmiany biznesowe. Po Nike – zajmij się 4F [Studio Biznes]

Juventus nie zrezygnował z marzeń Milica. Słupek ogrzewa atmosferę

Jak donoszą włoskie media, Juventus nie zrezygnował z pomysłu sprowadzenia Milica. Ta akcja nie jest nierealna. Według „L’Equipe”, nasz as ma dżentelmeńską umowę z szefami Olympic de Marseille i jeśli klub dostanie dla niego pewną ofertę latem, zmiana kolorów nie będzie dla niego problemem. Zainteresowana grupa powinna postawić na stole ponad 12 12 milionów – tyle wykupu zawiera 26-letnia pożyczka Neapol Katastrofa.

Rabusie zamknęli całą rodzinę w tym samym pokoju. Szokujące napady we Francji

– Na razie myślę tylko o OM – mówi Milik w rozmowie z L Equip. – Oczywiście mam jednak sny. Moim celem jest gra w największych klubach na świecie. Zadaję sobie pytanie: co muszę zrobić dzisiaj lub jutro, aby być tam za dwa miesiące lub dwa lata? Minęło dużo czasu, ale nadal chcę tworzyć – zapowiedział nasz as.

Milik błyszczy w Marsylii. „Chcę zostać zapamiętany jako wielki napastnik”

W ostatnim meczu z Brestem (3: 1) Milik strzelił niesamowitą bramkę i był chwalony przez francuską prasę.. – Kibice w Marsylii chcą mnie zapamiętać jako świetnego napastnika – ogłosił w „L Equip”. Na razie robi wszystko, co w jego mocy, aby to zrobić.

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *