Zobacz, jak to jest za kierownicą PlayStation Car – CES 2024

Zobacz, jak to jest za kierownicą PlayStation Car – CES 2024

Być może słyszałeś o AvilaTo nowy samochód elektryczny, nad którym pracuje Sony we współpracy z producentem samochodów Honda. Po pierwszej prezentacji na targach CES w zeszłym roku Sony po raz kolejny zabrało Afeelę na wydarzenie, a IGN miał okazję ją sprawdzić i zobaczyć, jak wygląda w środku.

@ign W Afeela, znanej również jako PlayStation CAR, możesz grać w gry na PS5. #Sony #ces #PS5 #afeela #PlayStacja #samochód #ces2024 #ign #gry #Zagrajmy #gamingontiktok ♬ dźwięk oryginalny – IGN

Jak wcześniej potwierdziło Sony, Afeela może grać w gry na PlayStation 5. Nie jest to jednak pojazd, który może służyć jako kontroler PS5, ale raczej pojazd, którego można używać również jako pilota PS (pomyśl o PlayStation Portal).

Wewnątrz Afeeli widać kierownicę w kształcie jarzma, dzięki której dobrze widać dość duży ekran. Oczywiście ten monitor potrafi więcej niż tylko zdalne granie w gry wideo. Można go używać do odtwarzania muzyki i innych rzeczy typowych dla inteligentnego samochodu, takich jak nawigacja.

Kolejną interesującą informacją jest to, że w pobliżu przodu samochodu znajduje się mały ekran, który Sony nazywa „paskiem multimediów”. Mówiąc prościej, oznacza to w zasadzie, że wyświetla obrazy multimedialne. Można go używać na przykład do wyświetlania logo gier wideo. Widzę jednak, że korzystają z tego taksówkarze, próbując znaleźć swoich pasażerów.

Afeela to jedna z wielu fajnych rzeczy zaprezentowanych na tegorocznych targach CES. Więcej informacji na temat tegorocznych targów CES znajdziesz w naszym podsumowaniu najfajniejszych gadżetów. Aby zapoznać się z najważniejszymi wiadomościami z targów CES 2024, zapoznaj się z naszym artykułem „Wszystko ogłoszone”.

Taylor jest reporterem w IGN. Można ją śledzić na Twitterze @Ty Nexter.

READ  Final Fantasy 16 pokryło się złotem

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *