Zdobądź NBA 2K21 za darmo dzięki Epic Games Mega Sale 2021 i kuponowi rabatowemu na grę o wartości 10 USD

Epickie gry To było Bardzo hojny Jeśli chodzi o ich comiesięczne darmowe gry i razem z nimi Wielka wyprzedaż 2021 Po uruchomieniu gracze otrzymają oferty, których nie mogą znaleźć nigdzie indziej.

Jeśli jeszcze nie założyłeś konta Epic Game Store, lepiej zdobądź je teraz, ponieważ oni dopiero zaczynają Wielka wyprzedaż 2021 Z bezpłatną kopią NBA 2K21, która będzie dostępna tylko do 27 maja. Po tym pojawią się kolejne tajemnicze tytuły i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co nas czeka.

Ogłoszenie ▼

Oprócz Poprzednie darmowe tytułyNie stracisz dużo, jeśli utworzysz konto teraz tylko dlatego, że przekazują darowizny Kupony Epic Dla wszystkich. Te kupony Epic to w zasadzie kupon o wartości 10 USD, który można wykorzystać w kwalifikujących się grach o wartości 14,99 USD lub więcej lub równowartości w lokalnej walucie.

Epicki sklep z grami

Aby odebrać kupon, po prostu utwórz konto. Jeśli nie, zaloguj się i kliknij „Zdobądź mój kupon EPIC”. Próbowaliśmy i będzie działać nawet w przypadku tytułów ze zniżką, takich jak CyberPunk 2077, Co daje około 32 USD po zastosowaniu kuponu o wartości 10 USD plus 20% zniżki.

Kupon traci ważność w czwartek 17 czerwca 2021 r. O godzinie 11:00 czasu wschodniego.

Dodatkowo będziesz mógł znaleźć zniżki na całą listę świetnych tytułów, takich jak Kingdom Hearts Serie, Assassin’s Creed: Valhalla, Oddworld Soulstorm, Niedawno wydany Śmieci I wiele więcej.

Wyprzedaż Epic Games MEGA 2021 potrwa od 20 maja do 17 czerwca.


Upuść swój komentarz na Facebooku poniżej!


READ  Apple wprowadza dwujęzyczną Siri i funkcję pełnego zrzutu ekranu w iOS 17

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *