Zarejestruj się, aby otrzymać prawdziwą petardę i nieoficjalną zabawę! „Możesz to zrobić podczas treningu” [WIDEO]

Polacy Engelberg Świeciły od pierwszej serii treningowej. Zwyciężył jednak Norweg Holver Egner Granroot (137 metrów) nad Marcusem Eisenfichlerem (134 metry). Ale za długo Skok Trzecie miejsce w klasyfikacji Kamil StochMiał 138 metrów wysokości. Za nim był kolejny Polak – David Kubaki, który przekroczył 130,5 m, kończąc pierwszą „piątkę” Mariusa Lindwicka (129 m).

Obejrzyj wideo
„Stoch przegrał z własnymi oczekiwaniami, Stocana może dać nam wiele radości”

Inne narzeczona Niesamowita bomba od Kamila Stokesa! Polak skoczył 146 metrów, o 2 metry więcej niż oficjalny rekord gór Ryou Kobayashi i Domina Brevka. Jednak wysiłki szkoleniowe są uważane za nieoficjalne zapisy. Stokes z pewnością wygrał drugą sesję treningową z Danielem Huberem (131,5 m) i Holver Eckner Granerut (131,5 m).

– Ponieważ nie było to obliczone, było na treningu. Możesz zabrać się za trening, wiesz – Stokes zaśmiał się po kwalifikacjach, ale widać, że podobała mu się ta zakładka.

Wszyscy tyczki w głównym meczu

Skoczył przez górę i został ciężko ranny. Trener potrząsnął głową. Koniec sezonu [WIDEO]

Wszyscy Polacy awansowali do sobotniego wyścigu indywidualnego, a Piotria dała z siebie wszystko, skacząc 132,5 metra i zajmując drugie miejsce! Yukia Sato, który strzelił 137 metrów, wyprzedził Polak o 0,6 punktu ze 153 punktami. Norweg Holver Egner Granurt, który przekroczył 139 metrów był trzeci.

W pierwszej dziesiątce uplasowało się jeszcze dwóch Polaków – Kamil Stoch (129 m) na miejscu siódmym i David Kubaki (131 m) na dziesiątym. Andrzej Stokana (127 m) był 14., Clemens Muracca (123 m) był 26., a Alexander Snyskov (116,5 m) był 34..

Hornacher miał rację.  Stoch w lewo na Engelbergu. Hornacher miał rację. Stoch w lewo na Engelbergu. „Najlepszy skok tej zimy”

Sobotni mecz indywidualny zaplanowano na 16:00, a godzinę wcześniej odbędzie się seria testów. W niedzielę czas na mecz się nie zmieni, ale drugie eliminacje w ten weekend odbędą się wcześniej – o 14:30. Na żywo na Sport.pl.

READ  Bill Gates i Melinda Gates. Milioner i współzałożyciel Microsoftu po 27 latach rozwodzi się z żoną

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top