Nowe taśmy Lewandowskiego-Kucharskiego. „Twoi prawnicy boją się powiedzieć prawdę” Piłka nożna

Robert Lewandowski W lutym 2018 roku podpisał kontrakt z Bini Jahavi po konfrontacji z Cherie Kuzharsky. Bayern Striker twierdzi, że był szantażowany przez byłego agenta, ale przyznał się do oszustwa podatkowego, przyznając się, że oskarżony nie był winny. Widać, że sytuacja jest napięta. – Jestem dla ciebie cholerny, Robercie? O czym ty mówisz? – Kucharsky zwrócił się do Lewandowskiego.

Obejrzyj wideo
„Odłóżmy na bok liczby i zdarzenia wizualne. To najlepszy piłkarz na świecie”. [SEKCJA PIŁKARSKA #75]

Lewandowski i Olisadep o Złotej Piłce. „To nie na poważnie”

Kucharsky został aresztowany 27 października pod zarzutem kryminalnego zastraszania i usiłowania wyłudzenia Lewandowskiego – jak twierdzi prokuratura – za milczące zapłacenie 20-milionowego podatku od piłkarza i jego żony Anny. Początkowo adwokat zdecydował się również na zastosowanie środków zapobiegawczych: kaucji w wysokości 4,6 mln zł, zakazującej dostępu do pokrzywdzonego i jego żony oraz kontaktu z nimi. Kucharski otrzymał również zakaz zbliżania się i dozór policyjny przed opuszczeniem kraju. Później sąd zmienił decyzję prokuratury – napisał Pave Wilkovich. W sobotę rano Business Insider opublikował transkrypcję spotkań nagranych w Polce, Monachium i Warszawie.

Poniżej fragment opublikowanej rozmowy businessinsider.com.pl Ze spotkania Lewandowskiego z Kucharskim w hotelu Kempinski w Monachium.

Nowe nagrania rozmów Lewandowskiego z Kuzharskim

Kucharze: Nie. ja […] Wyczyściłem to wszystko i postanowiłem przenieść w bezpieczne miejsce. […] Korselnik (Kamil Korselnik, prawnik i przyjaciel Lewandowskiego – red.) Zrozum powagę sytuacji. Nie wiem, czy czytasz w przygotowanej umowie […] Dla mnie sytuacja wygląda tak […] Więc zawarli umowę i nie wiem, czy to przeczytałeś lub zrozumiałeś cokolwiek z tego, ponieważ było to skomplikowane. Są jednak dwa lub dwa rozwiązania: jedno […] Treść Umowy lub […] Idziemy do sądu – wszystko pokazać, wszystko wyjaśnić, zrozumieć.

READ  Lela Fernandez z Lavalin przegrała w Australii z Igą Szwedką

Lewandowski: Ale dlaczego, jeśli boisz się zobowiązania podatkowego, nazwijmy go, dlaczego umowa Cię nie dotyczy? Jeśli tak, jesteś zwolniony z tej odpowiedzialności.

Kucharze: Podoba mi się ta oferta. Nie wiem, skąd mam informację, że umowa mnie nie dotyczy. Nie wiem, jakie informacje do Ciebie docierają. Mam nadzieję, że strona, która Cię o tym informuje, niczego nie zmienia. Już to mówisz […] Ale wiesz, będziesz bardzo cierpieć z powodu swojej sylwetki. […]

Lewandowski: Czekaj, czekaj, bo czegoś nie rozumiem. Jeśli mówisz o tych podatkach, że nie chcesz odpowiadać, dlaczego ஏன் Jeśli podpiszesz tę umowę, to tak, jakbyś nie był za nią odpowiedzialny.

Kucharze: Nie OK. […]

Lewandowski: Jaki problem?

Kucharze: Jakie są warunki […] Jakie ryzyko podejmujesz na moje ryzyko.

Lewandowski: Będziesz szefem firmy, która podpisała wszystkie kontrakty, czy co?

Kucharze: Oni wszyscy […] Ty, Ania i Distiller ty […]. Krótko mówiąc, w pigułce […] Czy wiesz, co się dzieje?

Lewandowski: Tak.

Kucharze: Cóż, twoi prawnicy boją się powiedzieć ci całą prawdę.

Lewandowski: Ale poczekaj. Co myślisz, jeśli masz umowę o zrzeczeniu się odpowiedzialności, cokolwiek to jest, prawda? Co dalej z problemem?

Kucharze: Cóż, pytanie, z jakimi warunkami się rozdzielamy.

(…)

Lewandowski: Dobra, dobra, ale nasza współpraca dobiegła końca, prawda? 2,5 roku temu. Właśnie wam ogłosiłem, że zakończyłem współpracę 2,5 roku temu, prawda? Ale … to właśnie ci powiedziałem, ile razem zrobiliśmy, ile zarobiliśmy, ile pieniędzy zarobiłeś na piłce nożnej, robiłeś inne rzeczy w marketingu, moja figura, wszystko wokół ciebie, tak czy inaczej to nie wystarczy, ponieważ i tak potrzebujesz dodatkowych pieniędzy. Więc przyniosłeś zdjęcie do tej firmy, czyli wartość tego zdjęcia, to była umowa między nami, przyniosłeś to do tej firmy, podpisałeś umowy, powiedziałem, faktycznie dostałeś za to pieniądze i dostałem na to pieniądze, ale z tej umowy odsetkowej. Teraz, gdy zakończyliśmy współpracę, nadal chcesz za nią zarabiać. Zdobądź to, żeby opuścić tę firmę.

READ  EDP ​​​​Renovveis SA: EDPR zainaugurował nową farmę wiatrową w Polsce

Kucharze: Właściwie … nie rozumiesz, czym jest firma.

Lewandowski: Cóż, więc powiedz mi, jeśli masz jedną dziesiątą wartości akcji w firmie i potrzebujesz teraz pieniędzy, aby się z niej wydostać … w każdym razie, o jakiej wielkości tutaj myślisz? 300 zł, które polecił, ale w porządku. O jakim rozmiarze myślisz?

Lewandowski: Okay, więc chcesz walczyć o jakąś kwotę, na którą z boku naprawdę zasługujesz, bo współpraca się skończyła, zarobiłeś pieniądze. Dobrze. Zamiast szukać rzeczy, możecie razem robić inne fantastyczne rzeczy, zarabiać pieniądze i wiele z tego wyciągnąć. Chcesz walczyć.

Kucharze: Ale poczekaj. Nie oceniaj siebie […]

Lewandowski: Ale nie stawiałem się w ten sposób.

Kucharze: Wstajesz. nie mam nic […] Dałeś mi szansę wyjść […] Za 100 zł.

Lewandowski: Ale czekaj, nigdy nie wkładałeś pieniędzy w tę firmę. Wszystko, co zarabiasz, prawda?

Kucharze: Nie rozumiesz, co to jest […] Firmy. To nie są twoje pieniądze. Ta konstrukcja została stworzona z myślą o Tobie. […] Musisz zmienić swoje nastawienie do mnie i być może będzie ci łatwiej to zrozumieć. Teraz twoja postawa jest taka […]

Lewandowski: Więc co?

Kucharze: […] Ty nic nie rozumiesz. Ciągle powtarzasz, że jestem ci coś winien. Nic Ci nie jestem dłużny. Już kiedyś powiedziałem, że poradzę sobie bez ciebie.

Lewandowski: Czy powiedziałem, że jestem ci winien?

Kucharze: Powiedziałeś, że jestem ci winien więcej. […] Nie wiem, czy jestem komuś zadłużony, czy winny. Myślę…

Lewandowski: Tak, ale spodziewam się, że będziesz coś winien, więcej, więcej.

Kucharze: Powiem jeszcze jedną rzecz. […] Powiesz „ocal mnie” […] Nie mam problemu, po prostu zrób mi paragon z Twoim podpisem […] Każde z tych naruszeń […] Znam każdą sytuację, która może się zdarzyć.

READ  Ceny marchwi w Polsce spadają • Drożdże

Lewandowski: Chcesz powiedzieć, że jako szef zespołu MoonOffice tworzył fałszywe dokumenty, aby uzyskać kredyt? Jako polityk brał pieniądze, brudne pieniądze z zagranicy, prawda?

Kucharze: […] Co za wyimaginowane pieniądze […]

Lewandowski: Wiesz, bardzo dobrze pamiętam, kiedy dzwonił do mnie Jacek, robiłem inne rzeczy. Inna sprawa to Jacek (K., wspólnik Kuzharsky’ego – red.), A także sprawy związane z Jackiem. W każdym razie nie powiem ci teraz, jakie są te kontrakty ani jakie dokładnie są.

Kucharze: […] Nie. […] Monofis. CBA zbadało transakcje MoonOffice […]

Szokujące oświadczenia dr Maradony. Szokujące oświadczenia dr Maradony. „Diego popełnił samobójstwo”

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *