Zapowiedź WWE Crown Jewel 2023: Oto, czego się spodziewać

Zapowiedź WWE Crown Jewel 2023: Oto, czego się spodziewać

A jeśli już mowa o Prieście, zmierzy się on twarzą w twarz z Codym Rhodesem na gali Crown Jewel. Rhodes feuduje z Judgment Day od tygodni i wyzwał wszystkich swoich członków na liczne pojedynki tag team na „WWE Raw” z różnymi partnerami, od Jeya Uso po Samiego Zayna. Rhodes miał nawet tytuł tag teamu typu „mrugnij i przegap tego” królujący wraz z Uso, chociaż duet niedawno stracił te tytuły na rzecz Priesta i Finna Balora.

Na karcie znajdują się dwa mecze kobiet w Arabii Saudyjskiej. Pierwszy, ogłoszony kilka tygodni temu, to fatalny pięcioosobowy mecz, w którym Rhea Ripley będzie bronić mistrzostwa świata kobiet przeciwko Nii Jax, Shaynie Baszler, Zoe Stark i Raquel Rodriguez. Ripley i Rodriguez kłócili się już wcześniej, ale sytuacja przerodziła się w masową bójkę, w której brały udział wyłącznie kobiety, a każda z nich wierzyła, że ​​zasługuje na szansę na walkę o tytuł „Mammy”. Jeśli chodzi o „WWE SmackDown”, mistrzyni kobiet WWE IYO SKY wystawi swój tytuł na szalę przeciwko niedawno powracającej Biance Belair. Belair wyskoczyła z kolejki kobiet czekających na strzał w SKY, pomagając Charlotte Flair w odcinku „SmackDown”, kiedy Flairowi nie udało się zdobyć tytułu od SKY.

W ostatnim pojedynku turniejowym na karcie Rey Mysterio będzie bronił tytułu United States Championship przeciwko grającej na pół etatu gwiazdy WWE Loganowi Paulowi. Walka została zaplanowana wkrótce po tym, jak Paul został wprowadzony do WWE Hall of Fame po swoim zwycięstwie w boksie. Paul powiedział, że przyjeżdża po złoto w mistrzostwach, ale przeciwko Mysterio nie było to osobiste.

READ  Morgan Fairchild wspomina Matthew Perry’ego, „najlepszego przyjaciela społeczeństwa”

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *