Dua Lipa wezwała Global Values ​​Network i The New York Times do opublikowania reklamy atakującej oba przyszłość Nostalgia za przeszłością Piosenkarka, a także Bella Hadid i Gigi Hadid za publiczne wsparcie dla Palestyny. Ogłoszenie ataku następuje kilka tygodni później Izraelskie Siły Obronne zbombardowały Gazę; Ale na początku tego tygodnia ogłosili zawieszenie broni.

„Bella i Gigi umierają… Hamas nawołuje do drugiego Holokaustu. Potępiamy ich teraz” – krzyczało ogłoszenie.

W odpowiedzi Lipa napisała: „Solidaryzuję się ze wszystkimi prześladowanymi i odrzucam wszelkie formy rasizmu”.

Rich Fury / Getty Images

Liba wcześniej wyraziła swoje poparcie dla Palestyny ​​na Instagramie, potępiając „izraelski kolonializm, czystki etniczne, okupację wojskową i apartheid wobec narodu palestyńskiego”.

W zeszłym tygodniu Lipa napisał: „Solidaryzuję się ze wszystkimi prześladowanymi i odrzucam wszelkie formy rasizmu”. „To zawsze było #freepalestine, zawsze” – napisała Bella na Instagramie. „Mam dużo do powiedzenia na ten temat, ale na razie przeczytajcie i nauczcie się siebie. Tu nie chodzi o religię. Nie chodzi o szerzenie nienawiści do jednego lub drugiego. To jest o izraelskim kolonializmie, czystkach etnicznych, okupacji wojskowej i apartheidzie. naród palestyński, który trwa od lat! ”

Lipa obecnie spotyka się z młodszym bratem Belli i Gigi, Anwarem.

Wieloletni producent głosu OVO Noah „40” niedawno Cheb Wyraził swoje poparcie dla Palestyny Także.

[Via]