Zablokowany w Xbox Game Pass?

Zablokowany w Xbox Game Pass?

W ostatnim czasie pojawiło się wiele zapytań dotyczących potencjalnego dostępu Enshrouded do Xbox Game Pass. Premiera nadchodzącej gry niezależnej opracowanej przez Keen Games zaplanowana jest na dzisiaj, 24 stycznia 2024 r. Ostatnio panuje trend, nawet w przypadku tytułów innych firm, zwłaszcza gier niezależnych, polegający na zapewnianiu im jednodniowego miejsca w usłudze subskrypcji Microsoftu . Jednak w momencie pisania Nic nie wskazuje na to, że Enshrouded będzie dostępne w ramach Xbox Game Pass.

Nadchodzący tytuł zapowiadano już wcześniej na rok 2023 i nic wtedy nie wskazywało, że w ogóle będzie dostępny w jakiejkolwiek formie usługi subskrypcyjnej. Jeśli nie nastąpi nagły zwrot wydarzeń, jedyną opcją dostępną dla użytkowników Xbox jest zakup gry.


” class=”promoted-img” Loading=”lazy” szerokość=”1440″ height=”220″ alt=”fortnite-promoted-banner” />

Czy jest dostępna na konsolach Xbox?

Okładka YouTube'a

Choć nowa wersja nie będzie dostępna w serwisie subskrypcyjnym, użytkownicy Xboxa mogą się z niej cieszyć. Jednakże dotyczy ono wyłącznie obecnej generacji, co oznacza, że ​​użytkownicy starszej generacji zostaną wykluczeni.

Oznacza to również, że gra nie będzie dostępna na PlayStation 4 i Nintendo Switch. Gracze na PC nie będą mieli żadnych problemów z dostępnością, ponieważ mogą pobrać grę ze Steam.


Czy grę Enshrouded można dodać do Xbox Game Pass?

Istnieje wyraźna możliwość, że tytuł zostanie w przyszłości dodany do Xbox Game Pass. Chociaż wiele nowych gier jest dodawanych już pierwszego dnia, niektóre są dodawane także po premierze. Istnieje wiele tytułów innych firm dodawanych po wydaniu do listy Xbox Game Pass i to samo może się zdarzyć w przypadku danej gry.

Jednak ani Xbox, ani Keen Games nie wydały żadnych ogłoszeń w tej sprawie, dlatego czytelnikom zaleca się zaczekanie na oficjalne potwierdzenie przed wypowiadaniem jakichkolwiek przedwczesnych spekulacji.

READ  Kult Baranka uczy, jak założyć swoją sektę

Okładka YouTube'a

Gra toczy się w świecie Embervale, gdzie musisz udać się do chaotycznego świata, w którym wszystko poszło tak źle, jak to tylko możliwe. Będziesz musiał wcielić się w rolę przetrwania, zbierając różne zasoby i wytwarzając wiele przedmiotów.

Przemysł to jednak tylko jedna strona tego problemu, ponieważ toczą się także walki. Nie tylko będziesz tworzyć schronienia, ale także stworzysz różne bronie i sprzęt, które pomogą ci w podróży. Jak we wszystkich grach RPG, jest tu również element konstrukcyjny.

W grę można grać samotnie lub ze znajomymi, a w grze kooperacyjnej może brać udział maksymalnie 16 graczy w grupie. Mimo że gra jest wciąż w fazie wczesnego dostępu, oferuje mnóstwo atrakcji, w których możesz wziąć udział. Obejmuje to najazdy, pokonywanie potężnych bossów w grupach i odblokowywanie różnych nagród.

Należy pamiętać, że zbliżająca się premiera będzie oznaczać początek wczesnego dostępu do Enshrouded i minie trochę czasu, zanim zostanie wydana pełna wersja.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *