Yara Marine Technologies otwiera sklep w Polsce

Firma Yara Marine Technologies ogłosiła, że ​​otworzyła nowy sklep w Kadańsku w Polsce, przechodząc do usług instalacyjnych. Nowa siedziba będzie dostarczać gotowe produkty i wiatrownice, a także gotowe dystrybucje, takie jak naprawy wnętrz i modernizacje w ramach ekspansji firmy na zielone technologie.

„Wprowadzając nowe i nieznane nam technologie do przemysłu morskiego, doświadczamy, że możemy samodzielnie nadzorować i pokrywać niektóre instalacje, jeśli chcemy, aby lokalne instalacje i załogi znalazły się na właściwej drodze. Często wysyłamy naszych inżynierów do pomocy przy szczególnie trudnych zadaniach, a teraz możemy wysłać również nasz zespół instalacyjny ”- powiedział jeden z nich. Powiedział Alexander Askeland, dyrektor ds. operacyjnych firmy Yara Marine Technologies, która jest właścicielem w całości należącej do firmy International.

Na początek zespół instalacyjny skupi się na modyfikacjach, montażu, spawaniu i naprawach.

„Widzimy, że mały i wąski panel instalacyjny wnosi wiele wartości dla naszych klientów, zwłaszcza dzięki niewielkim ulepszeniom istniejących narzędzi” – kontynuuje Askeland.

Firma Yara Marine Technologies, z siedzibą w Oslo w Norwegii, a teraz z oddziałami w Szwecji, Polsce i Chinach, poinformowała, że ​​oprócz dostawców Yara Marine będzie obsługiwać nową bazę w obszarze posprzedażowym firmy.

„Nadzorujemy naprawy i konserwację, a jako uzupełnienie naszych preferowanych podwykonawców w celu doskonalenia naszych usług, zdecydowaliśmy się przeprowadzić kilka krytycznych napraw, takich jak spawanie. Celem jest zwiększenie naszych możliwości nadzoru i kontroli” – powiedział Glass Roth, Szef działu obsługi klienta w Yarra Marine Technologies.

Yara Marine Technologies oferuje portfolio zielonych technologii, od skruberów po gotowe rozwiązania w zakresie zasilania plaży i wspomagane wiatrem systemy napędu i ulepszania tras.

„Wiemy, jak wprowadzać i wdrażać zielone technologie morskie. Jest to kluczowa umiejętność, którą rozwinęliśmy podczas naszej podróży biznesowej w zakresie płuczek i jesteśmy w stanie wprowadzać zmiany poza suchym dokiem dzięki wielu nowym produktom, takim jak Coastal Power. W takich przypadkach właściciele statków mają współpraca i odpowiedzialność za gotowe rozwiązania. Cieszymy się tym, czego chcą. Nasza nowa polska placówka oraz możliwości nadzoru i kontroli, które zapewnia, pozwalają nam wziąć pełną odpowiedzialność za te instalacje ”- powiedział Roth.

READ  Sektory IT Ukrainy, Polski i Wielkiej Brytanii są ze sobą coraz bardziej powiązane

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *