Akcje wskazują na straty trzeci dzień z rzędu w miarę spadku zapasów technologii

Akcje wskazują na straty trzeci dzień z rzędu w miarę spadku zapasów technologii

Akcje spadały trzeci dzień z rzędu, ponieważ akcje spółek technologicznych zanotowały spadek, ponieważ utrzymywały się obawy o inflację.

Nasdaq nie radził sobie najlepiej, a indeks otworzył się niżej o ponad 1,5%. Indeksy S&P 500 i Dow również gwałtownie spadły. Sprzedawaj kryptowalutę za pomocą Bitcoin (BTC-USD(Ponad 17% spadło, aby handlować poniżej 38000 USD, najniższego poziomu od lutego i Ethereum)ETH-USDSpadek o 21% do poziomu poniżej 3800 USD. Ruchy w dół przedłużyły ostatni atak zmienności i pogorszyły się później Ludowy Bank Chin podwoił swoje stanowisko, że kryptowaluty nie mogą być używane do płatności.

Przywództwo na rynkach akcji odnotowuje wahania między akcjami cyklicznymi, akcjami wartościowymi i technologicznymi, ponieważ inwestorzy patrzą na perspektywy silnego ożywienia gospodarczego, ale także na możliwość, że ożywienie działalności może doprowadzić do wzrostu inflacji, która ostatecznie wpłynie na poprawa. Jak dotąd w tym miesiącu obawy te triumfowały i spadały indeksy, S&P 500 spadł o 1,3% w maju do tej pory, a Nasdaq o 4,7%.

Matt Orton, konsultant Carillon Tower, powiedział Yahoo Finance: „Powiedzieliśmy naszym klientom, że możemy wkroczyć w okres, w którym w przyszłości nastąpi wzrost strat”. „Widzieliśmy bardzo intensywną rotację od wzrostu do wartości. Widzieliśmy zaklęcia i ponownie zaczęły się one obracać w miarę wzrostu”.

„Inwestorzy muszą teraz zrozumieć, co może się stać z inflacją” – dodał. „Chcielibyśmy jednak przypomnieć ludziom, że kiedy poruszamy się na boki, należy wykorzystać wszelkie znaczące wady, które widzisz oportunistycznie, ponieważ zyski były duże, a kierunek ze strony firm był niesamowicie silny. naprzód. Jest wiele powodów, dla których warto nadal posiadać akcje, a wszystko sprowadza się do stworzenia planu gry ”.

Później Rezerwa Federalna opublikuje protokół z kwietniowego posiedzenia w środę po południu, dostarczając uczestnikom rynku szerszego kontekstu na temat myślenia banku centralnego o sile ożywienia gospodarczego, inflacji i prawdopodobnym czasie ewentualnych korekt w polityce pieniężnej. Jednak protokół obejmie spotkanie przed publikacją znacznie słabszego niż oczekiwano raportu o zatrudnieniu za kwiecień, a publikacje rządowe wskazują na znacznie większy niż oczekiwano wzrost cen konsumpcyjnych, co czyni je nieco nieaktualnymi.

READ  Ceny gazu w USA spadają. Eksperci zwracają uwagę na umiarkowany popyt na stacjach benzynowych przed letnimi podróżami - Business News

Ponadto „po kwietniowym spotkaniu prawie wszyscy uczestnicy zgodzili się z poglądem prezydenta Powella, że ​​nie nadszedł jeszcze czas, aby zacząć rozmawiać o zmniejszaniu się, a szef prezesa Fed w Dallas Kaplan był godnym uwagi wyjątkiem, co sugeruje, że debata na posiedzeniu może bądź mroczny ”, napisał we wtorek ekonomista Nomury, Lewis Alexander.

9:30 ET: Akcje otwierają się niżej, ponieważ akcje technologii odnawiają się coraz niżej

Oto, gdzie rynki handlowały wkrótce po dzwonku otwarcia:

 • Standard & Poor’s 500 (^ Salafistowska Grupa Głoszenia i Walki): -54,95 punktów (-1,33%) do 4072,88

 • Dow (^ DJI): -380,90 (-1,12%) do 33679,76

 • Nasdaq (^ IX): 226,92 (-1,71%) do 13078,42

 • Surowy (CL = F.): – 1,79 USD (-2,73%) do 63,70 USD za baryłkę

 • Udać się (GC = F.): + 2,50 $ (+ 0,13%) do 1870,50 $ za uncję

 • Skarb Państwa na 10 lat (^ Degeneracja)Nie zmieniono, aby dać 1,6420%

8:05 ET: Docelowe akcje skaczą po wynikach za pierwszy kwartał powyżej szacunków, firma zmierza w kierunku dalszego wzrostu wraz z ożywieniem zakupów

Kierowanie (TGT) Przyniosła dobre wyniki w pierwszym kwartale roku, a wydatki konsumentów pozostały wyższe Niż oczekiwano w tym roku w supermarkecie. Akcje wzrosły o ponad 3% we wczesnym handlu.

Sprzedaż porównawcza wzrosła o 22,9%, podczas gdy oczekiwano tylko 10,1%, wynika z danych Bloomberga. Porównywalna sprzedaż cyfrowa wzrosła o ponad 50%, a sprzedaż cyfrowa stanowiła prawie jedną piątą całej sprzedaży w kwartale. Marże brutto w wysokości 30% i skorygowany zysk na akcję w wysokości 3,69 USD przewyższają szacunki.

W drugim kwartale Target odnotowuje wzrost sprzedaży ze średniej do wysokiej jednocyfrowej, co jest porównywalne. Wall Street szukało spadku o około 6%. Później Target spodziewa się dodatniego wzrostu sprzedaży, porównywalnego z jednym z ostatnich dwóch kwartałów roku.

READ  Większość transakcji i cen domów spada w listopadzie w środkowym i północnym Okanagan – Kelowna News

„Wzrost udziału w rynku o ponad 1 miliard USD w pierwszym kwartale oraz zyski kapitałowe w wysokości 1 miliarda USD rok temu pokazują, że Target jest nadal ważny dla naszych gości, nawet przy większej liczbie dostępnych opcji zakupów w porównaniu z rokiem ubiegłym” – powiedział dyrektor generalny Target Brian Cornell powiedział w oświadczeniu. „Biorąc pod uwagę zaufanie, które budowaliśmy kwartał po kwartale wśród naszych gości i nasze zobowiązanie do dostosowania ich do zachodzących zmian w całym środowisku, jesteśmy przekonani, że firmy będą nadal rosły w drugim kwartale oraz w pozostałej części roku dodatek do dobrej marży operacyjnej przez cały rok. ”

8:00 czasu wschodniego: Lowe publikuje wyższe niż oczekiwano zyski w pierwszym kwartale roku, ponieważ popyt na projekt remontu domu rozszerzył się na początek 2021 r.

Lowe (Mało) Księgowanie zysków i sprzedaży za pierwszy kwartał, które z łatwością przekroczyły szacunki, Z lepszymi niż oczekiwano wynikami, odzwierciedla ciągłą siłę popytu na projekt remontu domu, ponieważ wielu konsumentów nadal pracuje w domu. Akcje spadły jednak, aby dopasować się do trendu obserwowanego w przypadku Home Depot (Wysoka rozdzielczośćWczoraj, nawet po tym, jak ta spółka również pobiła szacunki z pierwszego kwartału.

Skorygowane zyski za pierwszy kwartał wyniosły 3,21 dolara za akcję, czyli więcej niż prognozowano 2,59 dolara, wynika z danych Bloomberg Consensus. Podobna sprzedaż wzrosła o 25,9%, znacznie szybciej niż oczekiwane 19,4%. Podobna sprzedaż w USA wzrosła o 24,4% rok do roku. Dzień wcześniej, największy konkurent, Home Depot, odnotował wzrost sprzedaży w USA o 29,9%.

„Osiągnęliśmy 30% wzrost w Pro, ponad 18% wzrost we wszystkich 15 regionach USA i wzrost w Kanadzie, który przewyższył USA” – powiedział Marvin Ellison, dyrektor generalny Lowe w oświadczeniu. Przyspieszenie wzrostu naszego udziału w rynku przy jednoczesnej dalszej poprawie marży operacyjnej ”.

READ  Restauracje zmagają się z rosnącymi kosztami żywności, oczekuje się, że ceny menu wzrosną - wiadomości biznesowe

7:24 czasu wschodniego Środa: Kontrakty terminowe na akcje zmierzają na trzeci dzień z rzędu spadków

Oto, gdzie handlować na rynkach przed dzwonkiem otwierającym w środę:

 • Kontrakty terminowe na S&P 500 (ES = F.): 4085,75, spadek o 37,25, czyli 0,9%

 • Dow Futures (YM = F.): 33745,00, spadek o 251 punktów lub 0,74%

 • Futures na Nasdaq (NQ = F.): 13047,75, spadek o 164,25 pkt., Czyli 1,24%

 • Surowy (CL = F.): – 1,26 USD (-1,92%) do 64,23 USD za baryłkę

 • Udać się (GC = F.): – 11,30 USD (-0,6%) do 1856,70 USD za uncję

 • Skarb Państwa na 10 lat (^ Degeneracja): +2 bps, aby wyprodukować 1,662%

18:15 ET Wtorek: Kontrakty terminowe na akcje dodają straty

Poniżej przedstawiono najważniejsze ruchy na rynkach we wtorek wieczorem:

 • Kontrakty terminowe na S&P 500 (ES = F.)4117,5, spadek o 5,5 punktu, czyli o 0,13%

 • Dow Futures (YM = F.): 33950,00, spadek o 46 punktów lub 0,14%

 • Futures na Nasdaq (NQ = F.): 13203,5, spadek o 8,5 punktu lub 0,06%

Ludzie przechodzą obok New York Stock Exchange (NYSE) na Wall Street i pomnika „Brave Girl” 23 marca 2021 roku w Nowym Jorku. – Akcje Wall Street znalazły się pod presją wcześnie przed wystąpieniem Kongresu prezesa Rezerwy Federalnej Jerome’a ​​Powella, gdy rentowności amerykańskich obligacji skarbowych nadal spadały. (Zdjęcie: Angela Weiss / AFP) (Zdjęcie: Angela Weiss / AFP via Getty Images)

Emily McCormick jest korespondentką w Yahoo Finance. Śledź ją na Twitterze: @emily_mcck

Przeczytaj więcej od Emily:

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *