Wyciek Motoroli Edge 50 Ultra pokazuje aparat z peryskopowym zoomem

Wyciek Motoroli Edge 50 Ultra pokazuje aparat z peryskopowym zoomem

Po niedawnych przeciekach na temat Motoroli Edge 50 Pro i Edge 50 Fusion, trzy nadchodzące urządzenia uzupełniają dzisiaj wyciek Edge 50 Ultra, najwyższego modelu w ofercie.

Edge 50 Pro zostanie oficjalnie zaprezentowany 3 kwietnia, a według najnowszych plotek na ten temat może do niego dołączyć Edge 50 Fusion. Co ciekawe, rendery Edge 50 Ultra, które możecie zobaczyć poniżej, również mają na ekranie datę 3 kwietnia, podobnie jak inne rendery. Może to oznaczać, że premierę wszystkich trzech urządzeń zaplanowano na przyszły tydzień. Jednak 3 kwietnia wypada w przyszłą środę, a na tablicach widnieje informacja „wtorek, 3 kwietnia”, więc chyba jednak przydałaby się szczypta soli.

Do sieci wyciekły zdjęcia Motoroli Edge 50 Ultra w kolorze czarnym

Mówi się, że Edge 50 Ultra korzysta z właśnie zaprezentowanego SoC Snapdragon 8s Gen 3, który jest w zasadzie „lite” wersją Snapdragona 8 Gen 3, który został wprowadzony na rynek w zeszłym roku. Edge 50 Ultra będzie miał z tyłu trzy aparaty, każdy o rozdzielczości 50 MP, z ultraszerokokątnym peryskopem 12 mm i peryskopem 72 mm, który prawdopodobnie będzie reklamowany jako posiadający 3-krotny zoom optyczny.

Do sieci wyciekły zdjęcia Motoroli Edge 50 Ultra w kolorze jasnego beżu

Konfiguracja obejmuje także laserowy autofokus i lampę błyskową z wieloma diodami LED. Telefon będzie dostępny w trzech kolorach: jasnym beżu, czarnym i brzoskwiniowym fuzz. Wydaje się, że czarny model ma wykończenie ze sztucznej skóry, a model Peach Fuzz może pójść tą samą drogą. Z drugiej strony wersja jest dostępna w kolorze jasnobeżowym z ciągłym wykończeniem na plecach, które płynnie komponuje się z podwyższoną wyspą aparatu.

W Peach Fuzz wyciekły zdjęcia Motoroli Edge 50 Ultra

Telefon ma ekran dotykowy z zakrzywionymi bokami. Edge 50 Ultra zadebiutuje z nowym interfejsem Androida firmy Motorola o nazwie Hello UI, który będzie oferowany wraz z trzema dużymi aktualizacjami Androida. Najwyraźniej Edge 50 Ultra powinien kosztować 999 dolarów – w USA najprawdopodobniej zostanie przemianowany na Motorola Edge+ 2024 lub Edge Ultra 2024.

READ  Spotify testuje swojego producenta podcastów w swojej aplikacji mobilnej

źródło

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *