GTA 6 wyszedł w 2025 roku z zaawansowaną mapą podobną do Fortnite, wyciekły twierdzenia

Grand Theft Auto 6. Prawie osiem lat po wejściu w piątą główną linię franczyzy, my nadal Czekam na kontynuację. Możesz podziękować GTA Online Częściowo z tego powodu, ponieważ deweloper Rockstar nadal aktualizuje i wspiera internetowego giganta za pomocą tego, co wkrótce stanie się trzema generacjami konsol. To imponujący wyczyn, ale fani, którzy kochają satyryczny amerykański styl gry dla jednego gracza, czekali prawie dekadę. Zgodnie z twierdzeniami jednego z przecieków, które zostały przechwycone przez Miejsce gry, do GTA 6 jest jeszcze wiele lat. Mówi się, że na PS5 ukaże się dopiero w 2025 roku.

To twierdzenie zostało złożone przez YouTubera Toma Hendersona, który jest znany z ujawniania szczegółów dotyczących Wezwanie do służby A pole walki Serie. w Jego wideo na ten tematOpowiada o informacjach przekazanych mu z niezależnych źródeł, które oczywiście nie zostaną wymienione w celu ochrony ich tożsamości. Oprócz stwierdzenia, że ​​GTA 6 ukaże się w 2025 roku, Henderson twierdzi, że gra będzie toczyć się w zmodernizowanej wersji Vice City. Wynika to częściowo z kolejnej iteracji GTA Online, dla której Rockstar podobno chce tworzyć treści bez żadnych ograniczeń wiekowych.

Jeśli chodzi o mapę, Jest to gra elektroniczna Jest to wskazane w odniesieniu do zmieniającej się mapy, która może się zmieniać między porami roku. Obecna wersja GTA Online dodała w przeszłości nowe lokalizacje i regiony, ale wydaje się to być większym impulsem do tego typu aktualizacji zawartości. Wiele grywalnych postaci to także możliwość w GTA 6.

Czy więc powinniśmy ufać tym twierdzeniom? Jeśli gra zostanie naprawdę za cztery lata, nie będziemy zbytnio przywiązywać wagi do wielu zgłoszonych funkcji. Rozwój może się szybko zmieniać, a mechanika spada, aby przyspieszyć grę. Dość łatwo powiedzieć, że mapa online do GTA 6 będzie się zmieniać w trakcie swojego istnienia, bo która gra wieloosobowa nie zmienia się w tym momencie? Uważamy, że jedno jest pewne: do GTA 6 jest jeszcze daleko.

READ  Comiesięczne wiadomości od Susan Miller - lipiec 2022

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *