Własność Evy Temersick. Czy dziewczyna będzie bez niczego?

Gwiazda polskiej sceny muzycznej zmarła 14 sierpnia. Jego koledzy z Pivnica Pat Paranami poinformowali o śmierci artysty. Piosenkarz ”Czarny Anioł„Wygrał w latach 60. i 70. Grał na prestiżowych pozycjach nie tylko w Polsce, ale na całym świecie, takich jak Carnegie Hall w Nowym Jorku czy Olympia w Paryżu.

Jedyną osobą, która dokładnie wiedziała, co się dzieje z piosenkarzem, był jego partner i menedżer Pav Rinkievich. Jednak ich związek nigdy nie został sformalizowany. W rezultacie Rinkiewicz nie powinien odziedziczyć swojej ukochanej własności.

Według ustaleń „Dobrej Dykotni”, majątek Evy Demarsky powinien regularnie trafiać do jego rodziny, a zwłaszcza do jego siostry Luciny. Jednak kobiety nie miały ze sobą kontaktu od lat 60. Poza tym nie widzieli się od prawie 30 lat.

Szwagier Demarsky’ego powiedział dziennikarzom: „Siostro Evy, jej relacje z nim są zimne. Ona zdecyduje, co stanie się z częścią majątku swojej dziewczyny.

Temarsik większość swojego życia spędził z Pavem Rhinekiewiczem. Dzielili razem dom na Wilixce. Czy powinien go stracić i odejść z powodu rodzinnej niechęci?

Osoba rozmawiająca z Plezadą wyjaśnia:

– Jestem właścicielem części domu wpisanej do księgi wieczystej. Eva i ja byliśmy niezależnymi właścicielami naszego domu. Jego siostra Lucina jest spadkobierczynią terenu wpisanego do księgi wieczystej Ewy. Nie mam pojęcia, co zrobi z ogrodem Evy. Nie będę tego rozważał również w mediach.

READ  Polska rządząca prawicowa koalicja traci większość w parlamencie UE Katolicki Mateusz Moraveki Senat RP

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *