Własność Evy Temersick. Czy dziewczyna będzie bez niczego?

Gwiazda polskiej sceny muzycznej zmarła 14 sierpnia. Jego koledzy z Pivnica Pat Paranami poinformowali o śmierci artysty. Piosenkarz ”Czarny Anioł„Wygrał w latach 60. i 70. Grał na prestiżowych pozycjach nie tylko w Polsce, ale na całym świecie, takich jak Carnegie Hall w Nowym Jorku czy Olympia w Paryżu.

Jedyną osobą, która dokładnie wiedziała, co się dzieje z piosenkarzem, był jego partner i menedżer Pav Rinkievich. Jednak ich związek nigdy nie został sformalizowany. W rezultacie Rinkiewicz nie powinien odziedziczyć swojej ukochanej własności.

Według ustaleń „Dobrej Dykotni”, majątek Evy Demarsky powinien regularnie trafiać do jego rodziny, a zwłaszcza do jego siostry Luciny. Jednak kobiety nie miały ze sobą kontaktu od lat 60. Poza tym nie widzieli się od prawie 30 lat.

Szwagier Demarsky’ego powiedział dziennikarzom: „Siostro Evy, jej relacje z nim są zimne. Ona zdecyduje, co stanie się z częścią majątku swojej dziewczyny.

Temarsik większość swojego życia spędził z Pavem Rhinekiewiczem. Dzielili razem dom na Wilixce. Czy powinien go stracić i odejść z powodu rodzinnej niechęci?

Osoba rozmawiająca z Plezadą wyjaśnia:

– Jestem właścicielem części domu wpisanej do księgi wieczystej. Eva i ja byliśmy niezależnymi właścicielami naszego domu. Jego siostra Lucina jest spadkobierczynią terenu wpisanego do księgi wieczystej Ewy. Nie mam pojęcia, co zrobi z ogrodem Evy. Nie będę tego rozważał również w mediach.

READ  Premiera pierwszego polskiego lekkiego myśliwca FA-50

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *